DOSEŽKI  DRUŠTVA  NA  DRŽAVNIH TEKMOVANJIH V LETU 2019

SEKCIJA ZA HIP HOP

23. DO 30. 6. 2019

SKUPNO DRŽAVNO PRVENSTVO PZS V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH, STANDARDNIH IN LA PLESIH TER ROCK'N'ROLLU, PSNM, Novo mesto


HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCI
20. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovič
34, mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – DUO – MLADINCI
27. mesto, Ana Binter in Lenja Šimunovič, trenerka: Valentina Zajtl


HIP HOP –SOLO – ČLANI
15. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – DUO – ČLANI
11. mesto, Hana Lopatič in Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovič
14. mesto, Pika Dukič in Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
18. mesto, EXPLOSION, trenerka: Valentina Zajtl
Plešejo: Neli Bokor, Nika Debeljak, Vita Julia Les, Amadea Maletić, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc


HIP HOP – FORMACIJA - MLADINCI
14. mesto, TEAM, trenerka: Valentina Zajtl

Plesalci: Ana Binter, Neli Bokor, Nika Debeljak, Lana Hribar, Nika Jerončič, Vita Julia Les, Amadea Maletić, Paula Malus, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc, Lenja Šimunovič, Nika Špolar, Naomi Šporar, Lita Ana Uršič, Pika Zbašnik, Špela Zlatič

SEKCIJA ZA SODOBNI PLES

14. do 16. 11. 2019

Festival plesne ustvarjalnosti mladih ŽIVA 2019, JSKD, Španski borci Ljubljana

ZLATO PRIZNANJE:
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografija THE GIANTS, koreografinji: Rosana Horvat in Sanja Spirić
Ples: Lucija Arh, Iva Colarič, Hana Jurman, Zoya Koprivnik, Tjaša Kurajić, Laura Milar, Zala Mucko, Zala Rostohar, Hana Sambunjak, Veronika Strnad, Ana Škoberne, Lena Škoda, Barbara Unetič, Ema Zevnik, Zarja Zidarič Petrovič, Andraž Miklavčič

30. 4. 2019

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA 2019, JSKD OI Krško, Kulturni dom Krško


SREBRNO PRIZNANJE
Sodobni ples 2a, mentorica in koreografinja: Tini Rozman
Sodobni ples 2c, mentorica in koreografinja: Sanja Spirič
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografija: Sanja Spirić, mentorica: Rosana Horvat
Ka' Bavidas Pelera, koreografija: Rosana Horvat, pomočnica koreografije: Sanja Spirić

9. 3. 2019

27. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2019, JSKD, Center kulture Španski borci v Ljubljani


Kategorija B solo:
 

ZLATO PRIZNANJE
SLIŠIŠ PLAVANJE MORSKEGA KONJIČKA ALI JOKANJE HISTERIČNEGA OTROKA?
Solo ples: Ema Zevnik
Mentorica: Rosana Horvat
 

BRONASTO PRIZNANJE
ALI STE BILI ŽE KDAJ TAKO, DA STE CELO HOTELI BOLJ KOT
Solo ples: Veronika Strnad
Mentorica: Rosana Horvat
 

VSI DOGODKI V LETU 2019

23. 12. 2019

UNESCO PLES, telovadnica Gimnazije Brežice
Alter Ego, koreografinja: Anja Baškovč

20. in 21. 12. 2019

Intenzivne priprave za tekmovalce sodobnega plesa – OPUS 1, PD Imani, Glasbena šola Krško

19. 12. 2019

Novoletna razstava Društva likovnikov Brežice, DLB, Grajska klet – Posavski muzej Brežice
Opus 1, Lija Čurič in Lana Kurajić, mentorica: Sanja Spirić

18. 12. 2019

PRAVLJIČNA DEŽELA, ZPTM Brežice, MC Brežice
Balet, koreografinja: Sara Levičar

14. 12. 2019

LEVJI KRALJ, zimska produkcija PD Imani, PD Imani, telovadnica Gimnazije Brežice
 
Plesalci PD Imani:
Sodobni ples 1, 2, 3+4, 6+7, Ka' Bavidas Pelera mlajši, Ka' Bavidas Pelera, Balet, Hip hop pionirji začetna, Hip hop pionirji nadaljevalna 1 in 2, mladinci začetna, mladinci nadaljevalna, Alter Ego,  Hip hop formacija pionirji, Hip hop formacija mladinci
 
Koreografi: Sanja Spirić, Rosana Horvat, Sara Levičar, Tjaša Žveglič, Valentina Zajtl, Anja Baškovč, Tjaša Oštir

 

14. do 16. 11. 2019

Festival plesne ustvarjalnosti mladih ŽIVA 2019, JSKD, Španski borci Ljubljana

ZLATO PRIZNANJE:
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografija THE GIANTS, koreografinji: Rosana Horvat in Sanja Spirić
Ples: Lucija Arh, Iva Colarič, Hana Jurman, Zoya Koprivnik, Tjaša Kurajić, Laura Milar, Zala Mucko, Zala Rostohar, Hana Sambunjak, Veronika Strnad, Ana Škoberne, Lena Škoda, Barbara Unetič, Ema Zevnik, Zarja Zidarič Petrovič, Andraž Miklavčič

21. do 25. 10. 2019

20. mednarodni UNESCO tabor, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece
Delavnice je vodila učiteljica Tjaša Žveglič

25. 9. 2019

Športni dan na OŠ Brežice, OŠ Brežice
Delavnice za 2. razrede OŠ sta vodili učiteljici: za sodobni ples Sanja Spirić in za hip hop Tjaša Žveglič

11. in 21. 9. 2019

Dnevi odprtih vrat za odrasle, dvorana Savice Zorko in Relive
Delavnici sodobnega plesa je vodila učiteljica Sanja Spirić, delavnici hip hopa pa Jerneja Rožman

19. 9. 2019

Evropski teden mobilnosti DAN BREZ AVTOMOBILA, Občina Brežice in Zavod za šport Brežice
Delavnice v mestnem jedru Brežic sta za učence osnovnih šol vodili učitlejici: Sara Levičar in Sanja Spirić

23. do 30. 6. 2019

SKUPNO DRŽAVNO PRVENSTVO PZS V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH, STANDARDNIH IN LA PLESIH TER ROCK'N'ROLLU, PSNM, Novo mesto
 
HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCI
20. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč
34. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč
 
HIP HOP – DUO – MLADINCI
27. mesto, Ana Binter in Lenja Šimunovič, trenerka: Valentina Zajtl
 
HIP HOP –SOLO – ČLANI
15. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč
 
HIP HOP – DUO – ČLANI
11. mesto, Hana Lopatič in Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč
14. mesto, Pika Dukič in Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč
 
HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
18. mesto, EXPLOSION, trenerka: Valentina Zajtl
Plešejo: Neli Bokor, Nika Debeljak, Vita Julia Les, Amadea Maletić, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc
 
HIP HOP – FORMACIJA - MLADINCI
14. mesto, TEAM, trenerka: Valentina Zajtl
Plesalci: Ana Binter, Neli Bokor, Nika Debeljak, Lana Hribar, Nika Jerončič, Vita Julia Les, Amadea Maletić, Paula Malus, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc, Lenja Šimunovič, Nika Špolar, Naomi Šporar, Lita Ana Uršič, Pika Zbašnik, Špela Zlatič

29. 6. 2019

ŠKRATJA ČAROVNIJA, FESTIVAL BREŽICE MOJE MESTO 2019, ZPTM Brežice, Park pri MC Brežice

Ustvarjanje in ples: Lija Čurič in Lana Kurajić, mentorica: Sanja Spirić
Hip hop pionirji nadaljevalna, koreografija: Jerneja Rožman

16. 6. 2019

DRUGAČNO JE PRIVLAČNO IN NI NAPAČNO, letna produkcija PD Imani, PD Imani, telovadnica Gimnazije Brežice
 
Plesalci PD Imani:
Sodobni ples 1a, 1b, 2a, 2c, Ka' Bavidas Pelera mlajši, Ka' Bavidas Pelera, Balet,
Hip hop pionirji začetna 1 in 2, pionirji nadaljevalna, mladinci začetna in mladinci nadaljevalna, Alter Ego, Hip hop formacija mladinci,  Hip hop tekmovalci solo in mala skupina, Hip hop odrasli, tekmovalki OPUS 1, Plesalke tekmovanja S PLESOM DO ZVEZD,
Koreografi: Špela Krznarič, Tini Rozman, Sanja Spirič, Rosana Horvat, Sara Levičar, Tjaša Žveglič, Anja Baškovč, Valentina Zajtl, Jerneja Rožman, Tjaša Oštir, Alja Poldan,

1. 6. 2019

ZAKLJUČNI MEDNARODNI KOŠARKARSKI VETERANSKI TURNIR 2018-2019, Košarkarski klub Brežice, športna dvorana Brežice
Alter Ego, koreografija Anja Baškovč

23. 5. 2019

MAVRIČNE GIBARIJE, zaključna prireditev v Vrtcu Mavrica Brežice
Plesna pripravnica 1, koreografija: Jerneja Rožman
Plesna pripravnica 2, koreografija: Tini Rozman

20. 5. 2019

MOJ PLANET JE NAROBE SVET, zaključna produkcija plesnih pripravnic, PD Imani, Dom kulture Brežice
Plesna pripravnica 1 in 2 iz Vrtca Mavrica Brežice, Plesna pripravnica 3 iz Vrtca Najdihojca Dobova, Plesna pripravnica 4 iz Vrtca Ringaraja pri OŠ Artiče in
Gostje: dueti iz državnega tekmovanja mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2019, Sodobni ples 1b, Sodobni ples 2c, Balet, Hip hop mladinci začetna
Koreografinje: Jerneja Rožman, Tini Rozman, Špela Krznarič, Sanja Spirić, Sara Levičar, Rosana Horvat, Valentina Zajtl

Maj 2019

S PLESOM DO ZVEZD, ZADOVOLJNA.SI

Finalistke Sparovega tekmovanja S PLESOM DO ZVEZD: Pika Dukič, Hana Lopatič, Tjaša Oštir, Alja Poldan, Zala Roguljič in Nives Tomše
V mesecu maju je šest plesalk skupine Alter Ego: Pika Dukič, Hana Lopatič, Tjaša Oštir, Alja Poldan, Zala Roguljič in Nives Tomše posnelo svojo plesno točko v
koreografiji Tjaše Oštir in Alje Poldan in pod mentorskim vodstvom Anje Baškovč.
Posnetek so prijavile na Šparovo tekmovanje S plesom do zvezd in si priplesale finale.

18. 5. 2019

8. MEDNARODNI ZADARSKI PLESNI FESTIVAL, Kazalište lutaka Zadar, Plesna udruga Gesta, Hrvaška
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografija: Sanja Spirić, mentorica: Rosana Horvat
Alter Ego, koreografinja: Anja Baškovč

11. in 12. 5. 2019

Pokalni turnir v MTP, OŠ Dobrova, Plesni klub Pingi International Maribor

HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCi

11. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – DUO – MLADINCI
17. mesto, Ana Binter in Lenja Šimunovič, trenerka: Valentina Zajtl

HIP HOP –SOLO – ČLANI
17. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – DUO – ČLANI
9. mesto, Hana Lopatič in Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč
11. mesto, Pika Dukič in Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI

13. mesto, EXPLOSION, trenerka: Valentina Zajtl
Plešejo: Neli Bokor, Nika Debeljak, Vita Julia Les, Amadea Maletić, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc 

8. 5. 2019

V DRUŽBI AKRILA, razstava Društva likovnikov Brežice, DLB, avla MC Brežice
Alter Ego, koreografija: Anja Baškovč

30. 4. 2019

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA 2019, JSKD OI Krško, Kulturni dom Krško


SREBRNO PRIZNANJE
Sodobni ples 2a, mentorica in koreografinja: Tini Rozman
Sodobni ples 2c, mentorica in koreografinja: Sanja Spirič
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografija: Sanja Spirić, mentorica: Rosana Horvat
Ka' Bavidas Pelera, koreografija: Rosana Horvat, pomočnica koreografije: Sanja Spirić

25. 4. 2019

INFORMANS, TRŽAŠKA PRIKAZEN, Grad Rajhenburg
Ples: Tjaša Kurajić in Zala Rostohar
Mentorica: Rosana Horvat

25. 4. 2019

VSAK TRENUTEK JE ZGODBA, dobrodelna prireditev Gimnazije Brežice za udeležbo na svetovnem pokalu v Pekingu, Dom kulture Brežice

Plesna predstava skupine Ka' Bavidas Pelera »SIMFONIJA GIBA«,  PD Imani
Koreografinja in mentorica: Rosana Horvat
Asistentka koreografije: Sanja Spirić
Soustvarjanje in ples: Lucija Arh, Iva Colarič, Hana Jurman, Zoya Koprivnik, Tjaša Kurajić, Andraž Miklavčič, Zala Mucko, Ula Oštir, Manica Pečarič, Ika Pintarič, Zala Preskar, Ana Radić, Zala Rostohar, Hana Sambunjak, Veronika Strnad, Ana Škoberne, Lena Škoda, Barbara Unetič, Ema Zevnik, Zarja Zidarič Petrovič

18. 4. 2019

16. območna revija plesnih skupin V PLESNEM VRTINCU 2019, JSKD OI Brežice, Dom kulture Brežice

Sodobni ples 1a, mentorica in koreografinja: Špela Krznarič
Sodobni ples 1b, mentorica in koreografinja: Špela Krznarič
Sodobni ples 2a, mentorica in koreografinja: Tini Rozman
Sodobni ples 2c, mentorica in koreografinja: Sanja Spirić
Balet, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografinja: Sanja Spirić, mentorica: Rosana Horvat
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Sanja Spirić, mentorica: Rosana Horvat
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat, asistentka koreografije: Sanja Spirić

13. 4. 2019

4. SamoPles Fest, plesni festival v Samoboru, Plesni klub Point, Samobor
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat
Alter Ego, koreografinja: Anja Baškovč

23. in 24. 3. 2019

Pokalni turnir v MTP, Športna dvorana Litija, NLG Litija

HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCI
34. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč
42. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – DUO – MLADINCI
21. mesto, Ana Binter in Lenja Šimunovič, trenerka: Valentina Zajtl


HIP HOP –SOLO – ČLANI
20. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – DUO – ČLANI
9. mesto, Hana Lopatič in Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč
16. mesto, Pika Dukič in Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
5. mesto, EXPLOSION, trenerka: Valentina Zajtl
Plešejo: Neli Bokor, Nika Debeljak, Vita Julia Les, Amadea Maletić, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc

 

16. in 17. 3. 2019

Intenzivne plesne priprave GŠ Krško z MN dance company
Class MODERN FUSION, Nastja Bremec Rynia in Michal Rynia – classa so se udeležili plesalci skupin Ka' Bavidas Pelera mlajši, Ka' Bavidas Pelera in Alter Ego

9. 3. 2019

27. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2019, JSKD, Center kulture Španski borci v Ljubljani

Kategorija B solo:

ZLATO PRIZNANJE
SLIŠIŠ PLAVANJE MORSKEGA KONJIČKA ALI JOKANJE HISTERIČNEGA OTROKA?
Solo ples: Ema Zevnik
Mentorica: Rosana Horvat
 

BRONASTO PRIZNANJE
ALI STE BILI ŽE KDAJ TAKO, DA STE CELO HOTELI BOLJ KOT
Solo ples: Veronika Strnad
Mentorica: Rosana Horvat 

4. 3. 2019

PZS, PODELITEV PRIZNANJ ZA LETO 2018, FESTIVALNA DVORANA LJUBLJANA
STREET DANCE SHOW FORMACIJA PD Imani in trenerka Nastja Rajkovič so bili prejemniki posebnega priznanja Plesne zveze Slovenije za doprinos k najuspešnejši reprezentanci na evropskih in svetovnih tekmovanjih v letu 2018 pod okriljem IDO organizacije. Street dance show reprezentanca je prejela tudi mednarodno priznanje za najuspešnejšo reprezentanco v letu 2018.

8. do 10. 2. 2019

MASTER DANCE FESTIVAL LUKEC OPEN

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
BRONZE CERTIFICATE, »EXPLOSION«, trenerka: Valentina Zajtl
Plešejo: Neli Bokor, Nika Debeljak, Vita Julia Les, Amadea Maletić, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc

6. 2. 2019

SLAVNOSTNA PRIREDITEV V POČASTITEV SLOVENSKEGA KULTURNEGA PRAZNIKA, ZKD BREŽICE IN JSKD Območna izpostava Brežice, Dom kulture Brežice


Priznanje Zveze kulturnih društev Brežice za leto 2018 je prejela naša učiteljica Tjaša Žveglič.


PRIZNANJE ZKD Brežice je zahvala za najmanj petletno redno in odgovorno delo v ljubiteljski kulturi, za kvalitetne, uspešne in zanimive dosežke, pomembne za nadaljnji razvoj ljubiteljstva in kot spodbuda za nadaljnje delo.


Kulturni program na dogodku:

Plesna predstava skupine Ka' Bavidas Pelera »SIMFONIJA GIBA«,  PD Imani
Koreografinja in mentorica: Rosana Horvat
Asistentka koreografije: Sanja Spirić
Soustvarjanje in ples: Lucija Arh, Iva Colarič, Hana Jurman, Zoya Koprivnik, Tjaša Kurajić, Andraž Miklavčič, Zala Mucko, Ula Oštir, Manica Pečarič, Ika Pintarič, Zala Preskar, Ana Radić, Zala Rostohar, Hana Sambunjak, Veronika Strnad, Ana Škoberne, Lena Škoda, Barbara Unetič, Ema Zevnik, Zarja Zidarič Petrovič

2. in 3. 2. 2019

Pokalni turnir v MTP, Domžale, PK Miki Domžale


HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCI
9. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – DUO – ČLANI
18. mesto, Paula Malus in Pika Dukič, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – DUO – MLADINCI
30. mesto, Ana Binter in Lenja Šimunovič, trenerka: Valentina Zajtl


HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
7. mesto, EXPLOSION, trenerka: Valentina Zajtl
Plešejo: Neli Bokor, Nika Debeljak, Vita Julia Les, Amadea Maletić, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc

25. 1. do 27. 1. 2019

REGIJSKO TEKMOVANJE – IZBOR ZA DRŽAVNO TEKMOVANJE OPUS 1 2019, JSKD, SVŠGL Ljubljana

  • vse miniature iz dogodka MLADI KOREOGRAFI 2019

23. 1. 2019

MOJ PLANET …, zimska produkcija PD Imani, PD Imani, Dom kulture Brežice

Plesna pripravnica 1 iz Vrtca Mavrica Brežice, koreografinja: Jerneja Rožman
Plesna pripravnica 2 iz Vrtca Mavrica Brežice, koreografinja: Tini Rozman
Plesna pripravnica 3 iz Vrtca Najdihojca Dobova, koreografinja: Špela Krznarič
Plesna pripravnica 4 iz Vrtca Ringaraja Artiče, koreografinja: Tini Rozman


Gostje:
Sodobni ples 1b, koreografinja: Špela Krznarič
Sodobni ples 2a, koreografinja: Tini Rozman
Hip hop pionirji nadaljevalna, koreografinja: Jerneja Rožman

20. 1. 2019

MLADI KOREOGRAFI 2019, PD Imani, Dom kulture Brežice
Predstavitev miniatur plesalcev PD Imani za  regijsko tekmovanje oz. 27. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2019
 

Skupina A1:
 

  1. ŽIVLJENJE ZAPUŠČENEGA TIGRA IN METULJA
    Ustvarjanje in ples:
    Živa Flajs in Ajda Vehabović
    Mentorica: Tini Rozman
     
  1. NARAVA ALI MESTO?
    Ustvarjanje in ples:
    Taja Grubiša in Doroteja Komar
    Mentorica: Tini Rozman
     
  1. NIMAM POJMA ZAKAJ …
    Ustvarjanje in ples:
    Lija Čurič in Lana Kurajić
    Mentorica: Sanja Spirić
     

Skupina B:
 

  1. Roke so hitrejše kot ura v dnevni sobi mojega dedka, ki tiktaka le med peto in šesto uro zjutraj
    Ustvarjanje in ples:
    Zala Mucko in Hana Sambunjak
    Mentorica: Rosana Horvat
     
  1. ALI STE BILI ŽE KDAJ TAKO, DA STE CELO HOTELI BOLJ KOT
    Solo ples: Veronika Strnad
    Mentorica: Rosana Horvat
  1. my mother, ma mère, meine mutter
    Solo ples: Zoya Koprivnik
    Mentorica: Rosana Horvat
     
  1. SLIŠIŠ PLAVANJE MORSKEGA KONJIČKA ALI JOKANJE HISTERIČNEGA OTROKA?
    Solo ples: Ema Zevnik
    Mentorica: Rosana Horvat

19. in 20. 1. 2019

Pokalni turnir v MTP, Novo mesto, ŠKDPSNM


HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
15. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCI
29. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč


HIP HOP – DUO – ČLANI
17. mesto, Paula Malus in Pika Dukič, trenerka: Anja Baškovč
18. mesto, Hana Lopatič in Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč