v letu 2019

NASTOPI IN PREDSTAVE v letu 2019

6. 2. 2019

SLAVNOSTNA PRIREDITEV V POČASTITEV SLOVENSKEGA KULTURNEGA PRAZNIKA, ZKD BREŽICE IN JSKD Območna izpostava Brežice, Dom kulture Brežice

Priznanje Zveze kulturnih društev Brežice za leto 2018 je prejela naša učiteljica Tjaša Žveglič.

PRIZNANJE ZKD Brežice je zahvala za najmanj petletno redno in odgovorno delo v ljubiteljski kulturi, za kvalitetne, uspešne in zanimive dosežke, pomembne za nadaljnji razvoj ljubiteljstva in kot spodbuda za nadaljnje delo.

Kulturni program na dogodku:

Plesna predstava skupine Ka' Bavidas Pelera »SIMFONIJA GIBA«,  PD Imani
Koreografinja in mentorica: Rosana Horvat
Asistentka koreografije: Sanja Spirić
Soustvarjanje in ples: Lucija Arh, Iva Colarič, Hana Jurman, Zoya Koprivnik, Tjaša Kurajić, Andraž Miklavčič, Zala Mucko, Ula Oštir, Manica Pečarič, Ika Pintarič, Zala Preskar, Ana Radić, Zala Rostohar, Hana Sambunjak, Veronika Strnad, Ana Škoberne, Lena Škoda, Barbara Unetič, Ema Zevnik, Zarja Zidarič Petrovič

2. in 3. 2.2019

Pokalni turnir v MTP, Domžale, PK Miki Domžale

HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCI
9. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – DUO – ČLANI
18. mesto, Paula Malus in Pika Dukič, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – DUO – MLADINCI
30. mesto, Ana Binter in Lenja Šimunovič, trenerka: Valentina Zajtl

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
7. mesto, EXPLOSION, trenerka: Valentina Zajtl
Plešejo: Neli Bokor, Nika Debeljak, Vita Julia Les, Amadea Maletić, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc

25. 1. do 27. 1. 2019

REGIJSKO TEKMOVANJE – IZBOR ZA DRŽAVNO TEKMOVANJE OPUS 1 2019, JSKD, SVŠGL Ljubljana

  • vse miniature iz dogodka MLADI KOREOGRAFI 2019

 

23. 1. 2019

MOJ PLANET …, zimska produkcija PD Imani, PD Imani, Dom kulture Brežice
Plesna pripravnica 1 iz Vrtca Mavrica Brežice, koreografinja: Jerneja Rožman
Plesna pripravnica 2 iz Vrtca Mavrica Brežice, koreografinja: Tini Rozman
Plesna pripravnica 3 iz Vrtca Najdihojca Dobova, koreografinja: Špela Krznarič
Plesna pripravnica 4 iz Vrtca Ringaraja Artiče, koreografinja: Tini Rozman

Gostje:
Sodobni ples 1b, koreografinja: Špela Krznarič
Sodobni ples 2a, koreografinja: Tini Rozman
Hip hop pionirji nadaljevalna, koreografinja: Jerneja Rožman

20. 1. 2019

MLADI KOREOGRAFI 2019, PD Imani, Dom kulture Brežice
Predstavitev miniatur plesalcev PD Imani za  regijsko tekmovanje oz. 27. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2019

Skupina A1: 

  1. ŽIVLJENJE ZAPUŠČENEGA TIGRA IN METULJA
    Ustvarjanje in ples:
    Živa Flajs in Ajda Vehabović
    Mentorica: Tini Rozman
  1. NARAVA ALI MESTO?
    Ustvarjanje in ples:
    Taja Grubiša in Doroteja Komar
    Mentorica: Tini Rozman
  1. NIMAM POJMA ZAKAJ …
    Ustvarjanje in ples:
    Lija Čurič in Lana Kurajić
    Mentorica: Sanja Spirić

Skupina B:

  1. Roke so hitrejše kot ura v dnevni sobi mojega dedka, ki tiktaka le med peto in šesto uro zjutraj
    Ustvarjanje in ples:
    Zala Mucko in Hana Sambunjak
    Mentorica: Rosana Horvat
  1. ALI STE BILI ŽE KDAJ TAKO, DA STE CELO HOTELI BOLJ KOT
    Solo ples: Veronika Strnad
    Mentorica: Rosana Horvat
  1. my mother, ma mère, meine mutter
    Solo ples: Zoya Koprivnik
    Mentorica: Rosana Horvat
  1. SLIŠIŠ PLAVANJE MORSKEGA KONJIČKA ALI JOKANJE HISTERIČNEGA OTROKA?
    Solo ples: Ema Zevnik
    Mentorica: Rosana Horvat

 

19. in 20. 1. 2019

Pokalni turnir v MTP, Novo mesto, ŠKDPSNM

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
15. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCI
29. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – DUO – ČLANI
17. mesto, Paula Malus in Pika Dukič, trenerka: Anja Baškovč
18. mesto, Hana Lopatič in Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

5. in 6. 1. 2019

Intenzivne priprave za tekmovalce sodobnega plesa – OPUS 1, PD Imani, ZPTM Brežice

 


Lokacije vaj

Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
+386 70 925 813
imani.pd@gmail.com





Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
Slovenija