v letu 2018

DOSEŽKI  DRUŠTVA  NA  DRŽAVNIH in SVETOVNEM TEKMOVANJU v letu 2018:

                                                                             SEKCIJA HIP HOP

20. 9. do 23. 9. 2018

SVETOVNO PRVENSTVO v STREET DANCE SHOW-u, Ústí nad Labem, Češka

STREET DANCE SHOW – FORMACIJA – MLADINCI

11. mesto, WE COULD FLY, trenerka: Nastja Rajkovič

Ples: Neli Bokor, Nika Debeljak, Pika Dukič, Rebeka Hudohmet, Nika Jerončič, Tinkara Kozole, Venesa Kure, Vita Julia Les, Hana Lopatič, Amadea Maletić, Paula Malus, Gaja Pavlič, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc, Ema Šušterič, Nives Tomše, Lita Ana Uršič

23. 6. do 29. 6. 2018

SKUPNO DRŽAVNO PRVENSTVO PZS V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH, STANDARDNIH IN LA PLESIH TER ROCK'N'ROLLU, Dance center Libero, Medvode

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
27. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
24. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
15. mesto, 6 HEARTS 1 BEAT, trenerka: Anja Baškovč

Plesalke: Pika Dukič,Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Lana Pezdirc, Nives Tomše

STREET DANCE SHOW – FORMACIJA – MLADINCI
5. mesto, WE COULD FLY, trenerka: Nastja Rajkovič

Ples: Neli Bokor, Nika Debeljak, Pika Dukič, Rebeka Hudohmet, Nika Jerončič, Tinkara Kozole, Venesa Kure, Vita Julia Les, Hana Lopatič, Amadea Maletić, Paula Malus, Gaja Pavlič, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc, Ema Šušterič, Nives Tomše, Lita Ana Uršič

 

SEKCIJA SODOBNI PLES

15. do 17. 11. 2018

Festival plesne ustvarjalnosti mladih ŽIVA 2018, JSKD, Španski borci Ljubljana

ZLATO PRIZNANJE:
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografija BOSA V RITMU, koreografinja: Rosana Horvat
Ples: Hana Jurman, Tjaša Kurajić, Ula Oštir, Manica Pečarič, Ana Radić, Zala Rostohar, Ana Škoberne

7. 10. 2018

PIKA MIGA 2018, 15. mini festival otroških plesnih skupin, JSKD, Kulturni dom Velenje
ZLATO PRIZNANJE:
Sodobni ples 1b, koreografija SKUPAJ, koreografinja: Tini Rozman
Plesalci: Gaia Cekuta, Julijana Ferjanč, Taja Grubiša, Kaja Kežman, Doroteja Komar,Tia Libenšek, Kaja Lipar, Neja Ereš Malus, Julija Pavlič, Larisa Putrih Šetinc, Luka Rihter in Tia Volk

23. 5. 2018

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA 2018, JSKD OI Brežice, Dom kulture Brežice

SREBRNO PRIZNANJE:
Sodobni ples 1b, mentorica in koreografinja: Tini Rozman
Sodobni ples 2b, mentorica in koreografinja: Sanja Spirič
Ka' Bavidas Pelera mlajši, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Ka' Bavidas Pelera, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

17. 2. 2018

26. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2018, JSKD, Center kulture Španski borci v Ljubljani

Kategorija A1 duet:
BRONASTO PRIZNANJE

  1. ZA VEDNO IZGUBLJEN
    Ustvarjanje in ples:
    Lija Čurič in Lana Kurajić
    Mentorstvo: Sanja Spirić

 

NASTOPI IN PREDSTAVE v letu 2018:

20. 12. 2018

UNESCO PLES, telovadnica Gimnazije Brežice
Alter Ego, koreografinja: Anja Baškovč

16. 12. 2018

DRUGAČNO JE PRIVLAČNO … , zimska produkcija PD Imani, PD Imani, telovadnica Gimnazije Brežice

Plesalci PD Imani:
Sodobni ples 1a, 1b, 1c+2a, 2c, Ka' Bavidas Pelera mlajši, Ka' Bavidas Pelera, Balet, Hip hop pionirji začetna 1, 2, Hip hop pionirji nadaljevalna, mladinci začetna, mladinci nadaljevalna, Alter Ego,  Hip hop formacija, Hip hop odrasli

Koreografi: Špela Krznarič, Tini Rozman, Sanja Spirić, Rosana Horvat, Sara Levičar, Tjaša Žveglič, Valentina Zajtl, Anja Baškovč

13. 12. 2018

PRAVLJIČNA DEŽELA, ZPTM Brežice
Sodobni ples 1a, koreografinja: Špela Krznarič

8. 12. 2018

OTROŠKI DISCO ŽUR, za otroke od 6. leta naprej, Point caffe & lounge bar
Hip hop pionirji nadaljevalna, koreografinja: Jerneja Rožman

3. 12. 2018

POHOD Z LUČKAMI, Vrtec Mavrica Brežice
Sodobni ples 1a, koreografinja: Špela Krznarič

1. 12. 2018

KONCERT PIHALNEGA ORKESTRA KRŠKO IN JOSE' ALBERTO PINA

SODELOVANJE S POK KRŠKO, POK Krško, Kulturni dom Krško
Plesna predstava skupine Ka' Bavidas Pelera »SIMFONIJA GIBA«

Koreografinja in mentorica: Rosana Horvat
Asistentka koreografije: Sanja Spirić
Soustvarjanje in ples: Lucija Arh, Iva Colarič, Hana Jurman, Zoya Koprivnik, Tjaša Kurajić, Andraž Miklavčič, Zala Mucko, Ula Oštir, Manica Pečarič, Ika Pintarič, Zala Preskar, Ana Radić, Zala Rostohar, Hana Sambunjak, Veronika Strnad, Ana Škoberne, Lena Škoda, Barbara Unetič, Ema Zevnik, Zarja Zidarič Petrovič

17. 11. 2018

Pokalni turnir v MTP, Dobrava, Plesno društvo Libero

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
14. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

15. do 17. 11. 2018

Festival plesne ustvarjalnosti mladih ŽIVA 2018, JSKD, Španski borci Ljubljana

Ka' Bavidas Pelera, koreografija BOSA V RITMU, koreografinja: Rosana Horvat
Ples: Hana Jurman, Tjaša Kurajić, Ula Oštir, Manica Pečarič, Ana Radić, Zala Rostohar, Ana Škoberne

 

10. 11. 2018

PLESNA SOBOTA z OPEN CLASSi v BREŽICAH, PD Imani, dvorana Savice Zorko Knjižnica Brežice

Classi:
jazz, Nastja Rajkovič
hip hop, Valentina Zajtl, nižji nivo zahtevnosti
gledališka delavnica za plesalce, Mariana Medeiros
balet, Sara Levičar
sodobni ples, Sanja Spirić
hip hop, Anja Baškovč, višji nivo zahtevnosti

8. 11. 2018

POR / TRE / TI, razstava Društva likovnikov Brežice, DLB, avla MC Brežice
Balet, koreografinja: Sara Levičar

 

20. 10. 2018

POK 2018 BREŽICE, Podjetniško – obrtni in kmetijski sejem, Večnamenska športna dvorana Brežice

Plesna predstava PD Imani
Scenarij: Sara Levičar
Ples:
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografinja: Rosana Horvat
Balet, koreografinja: Sara Levičar
OPUS 1: Lija Čurič in Lana Kurajić, mentorica: Sanja Spirić
Alter Ego, koreografinja: Valentina Zajtl

13. 10. 2018

DOBRODELNI VIKEND KOŠARKE V BREŽICAH, Košarkarski klub Brežice, telovadnica Gimnazije Brežice,
Alter Ego, koreografinja: Valentina Zajtl

7. 10. 2018

PIKA MIGA 2018, 15. mini festival otroških plesnih skupin, JSKD, Kulturni dom Velenje

ZLATO PRIZNANJE:
Sodobni ples 1b, koreografija SKUPAJ, koreografinja: Tini Rozman
Plesalci: Gaia Cekuta, Julijana Ferjanč, Taja Grubiša, Kaja Kežman, Doroteja Komar,Tia Libenšek, Kaja Lipar, Neja Ereš Malus, Julija Pavlič, Larisa Putrih Šetinc, Luka Rihter in Tia Volk

20. 9. 2018

Evropski teden mobilnosti DAN BREZ AVTOMOBILA, Občina Brežice in Zavod za šport Brežice
Delavnice v mestnem jedru Brežic sta za učence osnovnih šol vodili Jerneja Rožman in Špela Krznarič

20. 9. do 23. 9. 2018

SVETOVNO PRVENSTVO v STREET DANCE SHOW-u, Ústí nad Labem, Češka

STREET DANCE SHOW – FORMACIJA – MLADINCI

11. mesto, WE COULD FLY, trenerka: Nastja Rajkovič
Ples: Neli Bokor, Nika Debeljak, Pika Dukič, Rebeka Hudohmet, Nika Jerončič, Tinkara Kozole, Venesa Kure, Vita Julia Les, Hana Lopatič, Amadea Maletić, Paula Malus, Gaja Pavlič, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc, Ema Šušterič, Nives Tomše, Lita Ana Uršič

6. 9. 2018

VTISI POLETJA, razstava Društva likovnikov Brežice, DLB, avla MC Brežice
Tekmovalka discipline: hip hop – solo ženske - članice: Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

30. 6. 2018

ŠKRATJA ČAROVNIJA 2018, FESTIVAL BREŽICE, MOJE MESTO 2018, ZPTM Brežice, Park pri MC Brežice
Sodobni ples 1b, mentorica in koreografinja: Tini Rozman
Sodobni ples 1a, mentorica in koreografinja: Špela Krznarič

 

23. 6. do 29. 6. 2018

SKUPNO DRŽAVNO PRVENSTVO PZS V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH, STANDARDNIH IN LA PLESIH TER ROCK'N'ROLLU, Dance center Libero, Medvode

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
27. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
24. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
15. mesto, 6 HEARTS 1 BEAT, trenerka: Anja Baškovč
Plesalke: Pika Dukič,Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Lana Pezdirc, Nives Tomše

STREET DANCE SHOW – FORMACIJA – MLADINCI
5. mesto, WE COULD FLY, trenerka: Nastja Rajkovič
Ples: Neli Bokor, Nika Debeljak, Pika Dukič, Rebeka Hudohmet, Nika Jerončič, Tinkara Kozole, Venesa Kure, Vita Julia Les, Hana Lopatič, Amadea Maletić, Paula Malus, Gaja Pavlič, Laura Pečnik, Lana Pezdirc, Zoya Proselc, Ema Šušterič, Nives Tomše, Lita Ana Uršič

16. 6. 2018

PRAVZAPRAV LJUBEZEN, letna produkcija PD Imani, PD Imani, telovadnica Gimnazije Brežice

Plesalci PD Imani:
Sodobni ples 1a, 1b, 1c, 2b, Ka' Bavidas Pelera mlajši, Ka' Bavidas Pelera, Balet, Fantovska skupina za sodobni ples, Sodobni ples odrasli,
Hip hop pionirji začetna, pionirji nadaljevalna, mladinci začetna in mladinci nadaljevalna, Alter Ego, Street Dance Show formacija, duet plesalk iz državnega tekmovanja OPUS1, Hip hop tekmovalci solo in mala skupina, Hip hop odrasli, Kubanska salsa drasli

Gostje:
6. razred za sodobni ples Glasbene šole Krško
Studio za svobodni ples – Jerca Klinar, Maja Maša Šomen, Kaja Vajdetič, Ana Cvelfar/Matija Udovič

26. in 27. 5. 2018

Pokalni turnir v MTP Ljubljana, Plesni klub Bolero

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
22. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč
34. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
5. mesto, 6 HEARTS 1 BEAT, trenerka: Anja Baškovč
Plesa: Pika Dukič,Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Lana Pezdirc, Nives Tomše

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
14. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

26. 5. 2018

NEKJE, NEKOČ …, zaključna produkcija plesnih pripravnic, PD Imani, Dom kulture Brežice
Plesna pripravnica 1 in 2 iz Vrtca Mavrica Brežice, Plesna pripravnica 3 iz Vrtca Najdihojca Dobova, Sodobni ples 1a, Sodobni ples 1b, Sodobni ples 2b in Hip hop pionirji nadaljevalna
Koreografinje: Tjaša Žveglič, Špela Krznarič, Tini Rozman, Sanja Spirič

25. 5. 2018

DAN MLADOSTI, letna produkcija oddelka za sodobni ples Glasbene šole Krško, GŠ Krško, Kulturni dom Krško
Ka' Bavidas Pelera mlajši, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Ka' Bavidas Pelera, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

23. 5. 2018

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA 2018, JSKD OI Brežice, Dom kulture Brežice

SREBRNO PRIZNANJE:
Sodobni ples 1b, mentorica in koreografinja: Tini Rozman
Sodobni ples 2b, mentorica in koreografinja: Sanja Spirič
Ka' Bavidas Pelera mlajši, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Ka' Bavidas Pelera, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

19. in 20. 5. 2018

7. MEDNARODNI ZADARSKI PLESNI FESTIVAL, Kazalište lutaka Zadar, Plesna udruga Gesta, Hrvaška
Alter Ego, koreografinja: Anja Baškovč

16. 5. 2018

PARADA UČENJA 2018, DAN UČEČIH SE SKUPNOSTI, Ljudska univerza Krško, ploščad pred Kulturnim domom Krško
Hip hop mala skupina mladinci, trenerka: Anja Baškovč
Sodobni ples 1c, mentorica in koreografinja: Tini Rozman
Tekmovalki državnega tekmovanja OPUS 1: Ustvarjanje in ples: Lija Čurič in Lana Kurajić
Mentorstvo: Sanja Spirić
Tekmovalke disciplin: hip hop – solo ženske - mladinke in članice: Paula Malus, Tjaša Oštir in Lita Ana Uršič

10. 5. 2018

VETER V LASEH, dobrodelni glasbeni dogodek, OŠ Cerklje ob Krki, Cerklje ob Krki
Hip hop mladinci nadaljevalna, koreografinja: Nastja Rajkovič

21. in 22. 4. 2018

Pokalni turnir v MTP Brežice, PK Lukec Krško

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
38. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč
50. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
12. mesto, 6 HEARTS 1 BEAT, trenerka: Anja Baškovč
Plesalke: Pika Dukič,Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Lana Pezdirc, Nives Tomše

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
14. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

16. 4. 2018

15. območna revija plesnih skupin V PLESNEM VRTINCU 2018, JSKD OI Brežice, Dom kulture Brežice

Fantovska skupina Veličastni trije, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Sodobni ples 1a, mentorica in koreografinja: Špela Krznarič
Sodobni ples 1b, mentorica in koreografinja: Tini Rozman
Sodobni ples 1c, mentorica in koreografinja: Tini Rozman
Sodobni ples 2b, mentorica in koreografinja: Sanja Spirić
Balet, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
Ka' Bavidas Pelera mlajši, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Ka' Bavidas Pelera, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Hip hop pionirji začetna, mentorica in koreografinja: Tjaša Žveglič
Hip hop pionirji nadaljevalna, mentorica in koreografinja: Tjaša Žveglič

14. 4. 2018

3. SamoPles Fest, plesni festival v Samoboru, Plesni klub Point, Samobor
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat
Alter Ego, koreografinja: Anja Baškovč

24. in 25. 3. 2018

Pokalni turnir v MTP Ljubljana, PK Minimundo

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
24. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč
45. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
7. mesto, 6 HEARTS 1 BEAT, trenerka: Anja Baškovč
Ples: Pika Dukič,Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Lana Pezdirc, Nives Tomše

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
13. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

15. 3. 2018

ŠPORTNIK LETA 2017, Športna zveza Brežice, Dom kulture Brežice
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografinja: Rosana Horvat
Hip hop mala skupina mladinci, trenerka: Anja Baškovč
Alter Ego, koreografinja: Anja Baškovč
Street dance show formacija, trenerka: Nastja Rajkovič

3. 3. 2018

17. POŽEŠKI PLESOKAZ, MEDNARODNI PLESNI FESTIVAL, Plesna radionica Ilijane Lončar Požega
Mestno gledališče Požega, Hrvaška
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreografinja: Rosana Horvat                                        

17. 2. 2018

26. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2018, JSKD, Center kulture Španski borci v Ljubljani

Kategorija A1 duet:

BRONASTO PRIZNANJE

1. ZA VEDNO IZGUBLJEN
Ustvarjanje in ples:
Lija Čurič in Lana Kurajić
Mentorstvo: Sanja Spirić

16. 2. 2018

PREPLESAVANJE, Dom krajanov Čatež ob Savi

Plesalci skupin Kubanska salsa začetna in nadaljevalna ter Družabni plesi začetna in nadaljevalni tečaj
Učitelj: Lucija Vesenjak in Oliver Jović ter Simona Bortek

10. in 11. 2. 2018

Pokalni turnir v MTP Dobrava, Plesni klub Libero

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCi
37. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč
44. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI

6. mesto, trenerka: Anja Baškovč
Ples: Pika Dukič,Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Lana Pezdirc, Nives Tomše

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
19. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

6. 2. 2018

Predstavitev nove knjige iz Krkine knjižne zbirke, KRKA d.d., Novo mesto
PS Celestina, mentorica: Hedvika Lopatič

6. 2. 2018

SLAVNOSTNA PRIREDITEV V POČASTITEV SLOVENSKEGA KULTURNEGA PRAZNIKA, ZKD BREŽICE IN JSKD Območna izpostava Brežice, Dom kulture Brežice

Bronasto odličje Zveze kulturnih društev Brežice za leto 2017 je prejela podpredsednica društva in učiteljica Rosana Horvat.

Odličje ZKD Brežice je priznanje, ki se podeljuje za posebne dosežke. Le-ti so rezultat stalne, celovite in načrtne dejavnosti vpletene v kulturni program občine in pomenijo posebno pomemben prispevek k razvoju ljubiteljske kulturne dejavnosti v občini.

27. in 28. 1. 2018

Pokalni turnir v MTP Litija, Plesno športno društvo NLP Litija

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
32. mesto, Paula Malus, trenerka: Anja Baškovč
37. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - ČLANICE
11. mesto, Tjaša Oštir, trenerka: Anja Baškovč

28. 1. 2018

REGIJSKO TEKMOVANJE – IZBOR ZA DRŽAVNO TEKMOVANJE OPUS 1, JSKD, Plesni Forum Celje

  • vse miniature iz dogodka MLADI KOREOGRAFI 2018

26. 1. 2018

Glasbeni festival na OŠ Bizeljsko, telovadnica OŠ Bizeljsko

Plesalke skupin:
Hip hop pionirji začetna, koreografinja: Tjaša Žveglič
Hip hop pionirji nadaljevalna, koreografinja: Tjaša Žveglič

24. 1. 2018

MLADI KOREOGRAFI 2018, PD Imani, Dom kulture Brežice
Predstavitev miniatur plesalcev PD Imani za  regijsko tekmovanje oz. 26. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2018

Kategorija A1: 

1. ZA VEDNO IZGUBLJEN
Ustvarjanje in ples:
Lija Čurič in Lana Kurajić
Mentorica: Sanja Spirić 

2. ČAROBNA SKRINJICA
Ustvarjanje in ples:
Inja Dea Golob in Gloria Zofič
Mentorica: Sanja Spirić 

3. IZ VOJNE SE NE PRIDE
Ustvarjanje in ples:
Zarja Bončina in Vita Smrekar
Mentorica: Sanja Spirić 

            Kategorija A2:

1. ČAS
Ustvarjanje in ples:
Tajda Jovanović in Julia Smrekar
Mentorica: Sanja Spirić 

            Kategorija B:

1. MOJ BOJ. NAŠ BOJ.
Solo ples: Lucija Arh
Mentorica: Rosana Horvat

2. Z NITJO
Solo ples: Zala Preskar
Mentorica: Rosana Horvat

21. 1. 2018

MOJ PLESNI DNEVNIK, zimska produkcija PD Imani, PD Imani, Dom kulture Brežice
Plesna pripravnica 1 in Plesna pripravnica 2 iz Vrtca Mavrica Brežice, koreografinja: Tjaša Žveglič
Plesna pripravnica 3 iz Vrtca Najdihojca Dobova, koreografinja: Špela Krznarič

Gostje:
Sodobni ples 1a, koreografinja: Špela Krznarič
Sodobni ples 1b, koreografinja: Tini Rozman
Hip hop pionirji začetna, koreografinja: Tjaša Žveglič

20. in 21. 1. 2018

Intenzivne priprave za tekmovalce sodobnega plesa – OPUS 1, PD Imani, Glasbena šola Krško

19. 1. 2018

20. obletnica Posavskega obzornika, Posavski obzornik, Kulturni dom Krško
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat

 


Lokacije vaj

Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
+386 70 925 813
imani.pd@gmail.com





Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
Slovenija