v letu 2017

DOSEŽKI DRUŠTVA NA DRŽAVNIH, MEDNARODNIH IN EVROPSKIH TEKMOVANJIH ter NASTOPI IN PLESNE PREDSTAVE V letu 2017:

SEKCIJA HIP HOP


24. - 30. 6. 2017

 

DRAŽAVNA PRVENSTVA PLESNE ZVEZE SLOVENIJE ZA LETO 2017

V MODERNIH TEKMOVALNIHPLESIH, AKROBATSKEM ROKENROLU, KOMBINACIJI ST INLA PLESOV, V PLESU NA VOZIČKIH IN FINALE POKALNEGA PRVENSTVA V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH,

Plesni klub Bolero Ljubljana, Ljubljana

HIP HOP – DUO - ČLANICE
13. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
24. mesto, Hana Vrhovšek, trenerka: Anja Baškovč
38. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
19. mesto, Okay? Okay, Mala skupina 2, trenerka: Anja Baškovč
Plesalci: Ema Arnšek, Ana Bucalo, Deja Gabron, Leja Lopatič, Paula Malus, Živa Strgar, Nives Tomše 

22. mesto
, Painkillers, Mala skupina 1, trener: Samo Marinč
Plesalci: Amadea Konc, Tinkara Kozole, Tara Dominika Les, Hana Lopatič, Lana Pezdirc, Karin Šuler, Lita Ana Uršič

HIP HOP -  MALA SKUPINA – ČLANI

15. mesto, RISE ABOVE, trenerka: Anja Baškovč
Plesalci: Anina Čargo-Žagar, Tjaša Oštir, Nika Srpčič, Nina Šafer, Tjaša Zupanc

HIP HOP – FORMACIJA - MLADINCI

15. mesto, KONICHIWA, trener: Samo Marinč

Plesalci: Ema Arnšek, Ana Bucalo, Deja Gabron, Tea Gregel, Nika Jerončič, Amadea Konc, Tinkara Kozole, Tara Dominika Les, Hana Lopatič, Leja Lopatič, Amadea Maletić, Paula Malus, Lea Motoh, Ula Oštir, Lana Pezdirc, Laura Pucelj, Zala Roguljič, Karin Šuler, Živa Strgar, Nives Tomše, Lita Ana Uršič, Hana Vrhovšek, Timeja Vučajnk

 
14. - 18. 6. 2017

EVROPSKO PRVENSTVO v HIP HOP-u, BREAK DANCE-u in ELECTRIC BOOGIE-u, Walbrzych, Poljska

19. mesto, HIP HOP FORMACIJA MLADINCI, trener: Samo Marinč

Plesalci:  Ema Arnšek, Neli Bokor, Ana Bucalo, Deja Gabron, Nika Jerončič, Amadea Konc, Tinkara Kozole, Tara Dominika Les, Hana Lopatič, Amadea Maletić, Paula Malus, Lea Motoh, Ula Oštir, Lana Pezdirc, Laura Pucelj, Zala Roguljič, Karin Šuler, Nives Tomše, Lita Ana Uršič, Hana Vrhovšek, Timeja Vučajnk

SEKCIJA SODOBNI PLES

10.11.2017
Festival plesne ustvarjalnosti mladih ŽIVA 2017, JSKD, Španski borci Ljubljana

ZLATO PRIZNANJE

ZA(OD)PRTE OČI

Ustvarjanje in ples:

Ula Oštir in Zala Rostohar

Mentorica: Rosana Horvat

ZLATO PRIZNANJE

Soustvarjanje in ples Ka' Bavidas Pelera – IDENTITETA, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat

Plešejo: Lucija Arh, Iva Colarič, Zala Jurečič, Zoya Koprivnik, Nika Kurnik, Laura Milar, Zala Preskar, Lena Škoda, Barbara Unetič, Zarja Zidarič Petrovič, Gea Župevc

7. 10. 2017
PIKA MIGA 2017, 14. mini festival otroških plesnih skupin, Kulturni dom Velenje

ZLATO PRIZNANJE:

Sodobni ples 1b, koreografinja: Rosana Horvat

Plešejo: Julijana in Monika Ferjanč, Jakob Gajšek in Sara Levičar, Doroteja in Martina Komar, Tia Libenšek in Brigita Rožman Libenšek, Kaja in Lea Lipar, Dimitrije in Ilija Mraz, Julija in Maja Pavlič, Larisa Putrih Šetinc in Slavko Šetinc, Naja Radanovič in Simona Zijal, Luka in Maša Rihter, Julija in Štefan Švajger

25. 5. 2017

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA PLEŠEM.SI, JSKD OI Novo mesto

SREBRNO PRIZNANJE:

Sodobni ples 1a, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

Sodobni ples 1 b, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

Sodobni ples 2a, mentorica in koreografinja: Sara Levičar

Džez balet 1+2, mentor in koreograf: Samuel Samuel

11. in 12. 3. 2017

25 državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2017, JSKD
Center kulture Španski borci v Ljubljani

ZLATO PRIZNANJE

  1. ZAKAJ RESNIČNOST

Ustvarjanje in ples:
Hana in Mia Jurman
Mentorstvo: Sara Levičar

SREBRNO PRIZNANJE

  1. SOMNIUM

Avtorski soloples: Zala Preskar
Mentorica: Rosana Horvat

 

SREBRNO PRIZNANJE

  1. ?!

Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Rosana Horvat

 

SREBRNO PRIZNANJE

  1. IZGUBLJENA V SEBI

Avtorski soloples: Lucija Arh
Mentorica: Rosana Horvat

BRONASTO PRIZNANJE

  1. Za(Od)prte oči

Ustvarjanje in ples:
Ula Oštir in Zala Rostohar
Mentorica: Rosana Horvat

BRONASTO PRIZNANJE

  1. SVET PADLIH ANGELOV

Avtorski soloples: Zoya Koprivnik
Mentorica: Rosana Horvat


NASTOPI IN PREDSTAVE v letu 2017:


19.12. 2017

PREPLESAVANJE, MC Brežice
Plesalci skupin Kubanska salsa začetna in nadaljevalna
Učitelja: Lucija Vesenjak in Oliver Jović

17. 12. 2017

TELO V RITMU, Zimska produkcija PD Imani, telovadnica Gimnazije Brežice
Plesalci PD Imani:
Sodobni ples 1a, Sodobni ples 1b, Sodobni ples1c, Sodobni ples 2b, Ka' Bavidas Pelera mlajši, Ka' Bavidas Pelera, Balet, Džez balet, Hip hop pionirji začetna, Hip hop pionirji nadaljevalna, Hip hop mladinci začetna, hip hop mladinci nadaljevalna, Alter Ego, Steet dance show formacija, PS Celestina

Koreografi: Rosana Horvat, Hedvika Lopatič, Špela Krznarič, Sanja Spirć, Kristina Rozman, Anja Baškovč, Tjaša Žveglič, Nastja Rajkovič, Samuel Samuel, Ed Hasanović

16. 12. 2017

SREČANJE SKUPIN ZA HISTORIČNE PLESE,  JSKD RS, Ptuj
PS Celestina, mentorica Hedvika Lopatič


14. 12. 2017

Prihod Božička v MC Brežice
Sodobni ples 1a, koreografinja: Špela Krznarič


3. 12. 2017

Prihod MIKLAVŽA, restavracija Štefanič Brežice, Robert Grubeša s.p.
Hip hop pionirji začetna, koreografinja: Tjaša Žveglič

10.11.2017

Festival plesne ustvarjalnosti mladih ŽIVA 2017, JSKD, Španski borci Ljubljana

ZLATO PRIZNANJE

ZA(OD)PRTE OČI

Ustvarjanje in ples:
Ula Oštir in Zala Rostohar
Mentorica: Rosana Horvat

 

ZLATO PRIZNANJE

Soustvarjanje in ples Ka' Bavidas Pelera – IDENTITETA, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat

Plešejo: Lucija Arh, Iva Colarič, Zala Jurečič, Zoya Koprivnik, Nika Kurnik, Laura Milar, Zala Preskar, Lena Škoda, Barbara Unetič, Zarja Zidarič Petrovič, Gea Župevc

28. 10. 2017

Slovesna prireditev ob uradnemu odprtju nove zgradbe osnovne šole in vrtca Cerklje ob Krki

Plesale so plesalke Sodobnega plesa: Nika Kurnik, Ula Oštir, Zala Rostohar, Rosana Horvat
in hip hop plesalka Lita Ana Uršič

24. 10. 2017

Otvoritev razstave NJEGOV PORTRET DLB, Društvo likovnikov Brežice, avla Doma kulture Brežice

ZA(OD)PRTE OČI

Ustvarjanje in ples:
Ula Oštir in Zala Rostohar
Mentorica: Rosana Horvat 

15. 10. 2017

Podjetniško – obrtni in kmetijski sejem, POK 2017 BREŽICE, Večnamenska športna dvorana Brežice
HIP HOP – DUO - ČLANICE
Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

10. 10. 2017

IZ MALEGA RASTE VELIKO – POL STOLETJA SLOVENSKIH VRTCEV, galerija DESSA, Ljubljana, avla UE Brežice
HIP HOP – DUO - ČLANICE
Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč 

7. 10. 2017

PIKA MIGA 2017, 14. mini festival otroških plesnih skupin, Kulturni dom Velenje
ZLATO PRIZNANJE:

Sodobni ples 1b, koreografinja: Rosana Horvat
Plešejo: Julijana in Monika Ferjanč, Jakob Gajšek in Sara Levičar, Doroteja in Martina Komar, Tia Libenšek in Brigita Rožman Libenšek, Kaja in Lea Lipar, Dimitrije in Ilija Mraz, Julija in Maja Pavlič, Larisa Putrih Šetinc in Slavko Šetinc, Naja Radanovič in Simona Zijal, Luka in Maša Rihter, Julija in Štefan Švajger

30.9.2017

19. srednjeveški dan v Ljubljani, Mini teater, Križevniška četrt Ljubljana
PS Celestina
Plesalki: Melisa Herakovič in Špela Vučajnk

22. 9. 2017

Evropski teden mobilnosti DAN BREZ AVTOMOBILA
Delavnice v mestnem jedru Brežic sta za učence osnovnih šol vodili Sanja Spirić in Tjaša Žveglič

21. 9. 2017

Plesna trilogija DOTIK – IDENTITETA – PULZ,  predstava PD Imani, četrta ponovitev, Dom kulture Brežice
Predstava izvedena ob 11.00 za učence Osnovne šole Brežice

Soustvarjanje in ples SP3: uL' ezVenTjana – DOTIK, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Tjaša Kurajić, Zala Mucko, Ula Oštir, Ana Radić, Zala Rostohar, Veronika Strnad, Ema Zevnik

Soustvarjanje in ples Ka' Bavidas Pelera – IDENTITETA, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Lucija Arh, Iva Colarič, Zala Jurečič, Zoya Koprivnik, Nika Kurnik, Laura Milar, Zala Preskar, Lena Škoda, Barbara Unetič, Zarja Zidarič Petrovič, Gea Župevc

Alter Ego – PULZ, koreografij: Samo Marinč
Plesalci: Primož Bogner, Anina Čargo-Žagar, Zehrudina Hrvić, Tjaša Oštir, Jana Stanič, Nika Srpčič, Nina Šafer, Tijana Šobot, Tjaša Zupanc

 

21. 9. 2017

Plesna trilogija DOTIK – IDENTITETA – PULZ,  predstava PD Imani, tretja ponovitev, Dom kulture Brežice
Predstava izvedena ob 9.00 za dijake Gimnazije Brežice

Soustvarjanje in ples SP3: uL' ezVenTjana – DOTIK, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Tjaša Kurajić, Zala Mucko, Ula Oštir, Ana Radić, Zala Rostohar, Veronika Strnad, Ema Zevnik

Soustvarjanje in ples Ka' Bavidas Pelera – IDENTITETA, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Lucija Arh, Iva Colarič, Zala Jurečič, Zoya Koprivnik, Nika Kurnik, Laura Milar, Zala Preskar, Lena Škoda, Barbara Unetič, Zarja Zidarič Petrovič, Gea Župevc

Alter Ego – PULZ, koreografij: Samo Marinč
Plesalci: Primož Bogner, Anina Čargo-Žagar, Zehrudina Hrvić, Tjaša Oštir, Jana Stanič, Nika Srpčič, Nina Šafer, Tijana Šobot, Tjaša Zupanc

12. 9. 2017

Plesna trilogija DOTIK – IDENTITETA – PULZ,  predstava PD Imani, druga ponovitev, Kulturni dom Krško
Predstava izvedena ob 18.30 za izven

Soustvarjanje in ples SP3: uL' ezVenTjana – DOTIK, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Tjaša Kurajić, Zala Mucko, Ula Oštir, Ana Radić, Zala Rostohar, Veronika Strnad, Ema Zevnik

Soustvarjanje in ples Ka' Bavidas Pelera – IDENTITETA, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Lucija Arh, Iva Colarič, Zala Jurečič, Zoya Koprivnik, Nika Kurnik, Laura Milar, Zala Preskar, Lena Škoda, Barbara Unetič, Zarja Zidarič Petrovič, Gea Župevc

Alter Ego – PULZ, koreografij: Samo Marinč
Plesalci: Primož Bogner, Anina Čargo-Žagar, Zehrudina Hrvić, Tjaša Oštir, Jana Stanič, Nika Srpčič, Nina Šafer, Tijana Šobot, Tjaša Zupanc

12. 9. 2017

Plesna trilogija DOTIK – IDENTITETA – PULZ,  predstava PD Imani, prva ponovitev, Kulturni dom Krško
Predstava izvedena ob 11.00 za dijake ŠC Krško-Sevnica

Soustvarjanje in ples SP3: uL' ezVenTjana – DOTIK, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Tjaša Kurajić, Zala Mucko, Ula Oštir, Ana Radić, Zala Rostohar, Veronika Strnad, Ema Zevnik

Soustvarjanje in ples Ka' Bavidas Pelera – IDENTITETA, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Lucija Arh, Iva Colarič, Zala Jurečič, Zoya Koprivnik, Nika Kurnik, Laura Milar, Zala Preskar, Lena Škoda, Barbara Unetič, Zarja Zidarič Petrovič, Gea Župevc

Alter Ego – PULZ, koreografij: Samo Marinč
Plesalci: Primož Bogner, Anina Čargo-Žagar, Zehrudina Hrvić, Tjaša Oštir, Jana Stanič, Nika Srpčič, Nina Šafer, Tijana Šobot, Tjaša Zupanc

24. 6. 2017

Festival »Brežice, moje mesto«

HIP HOP – DUO - ČLANICE
Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
Hana Vrhovšek, trenerka: Anja Baškovč
Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

24. - 30. 6. 2017

DRŽAVNA PRVENSTVA PLESNE ZVEZE SLOVENIJE ZA LETO 2017
V MODERNIH TEKMOVALNIHPLESIH, AKROBATSKEM ROKENROLU, KOMBINACIJI ST IN LA PLESOV, V PLESU NA VOZIČKIH IN FINALE POKALNEGA PRVENSTVA V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH,
Plesni klub Bolero Ljubljana, Ljubljana

HIP HOP – DUO - ČLANICE
13. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
24. mesto, Hana Vrhovšek, trenerka: Anja Baškovč
38. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
19. mesto, Okay? Okay, Mala skupina 2, trenerka: Anja Baškovč
Plesalci: Ema Arnšek, Ana Bucalo, Deja Gabron, Leja Lopatič, Paula Malus, Živa Strgar, Nives Tomše 

22. mesto, Painkillers, Mala skupina 1, trener: Samo Marinč
Plesalci: Amadea Konc, Tinkara Kozole, Tara Dominika Les, Hana Lopatič, Lana Pezdirc, Karin Šuler, Lita Ana Uršič

HIP HOP -  MALA SKUPINA – ČLANI
15. mesto, RISE ABOVE, trenerka: Anja Baškovč
Plesalci: : Nana Bedek, Anina Čargo-Žagar, Tjaša Oštir, Nika Srpčič, Nina Šafer, Tjaša Zupanc

HIP HOP – FORMACIJA - MLADINCI
15. mesto, KONICHIWA, trener: Samo Marinč
Plesalci: Ema Arnšek, Ana Bucalo, Deja Gabron, Tea Gregel, Nika Jerončič, Amadea Konc, Tinkara Kozole, Tara Dominika Les, Hana Lopatič, Leja Lopatič, Amadea Maletić, Paula Malus, Lea Motoh, Ula Oštir, Lana Pezdirc, Laura Pucelj, Zala Roguljič, Karin Šuler, Živa Strgar, Nives Tomše, Lita Ana Uršič, Hana Vrhovšek, Timeja Vučajnk

14. - 18. 6. 2017

EVROPSKO PRVENSTVO v HIP HOP-u, BREAK DANCE-u in ELECTRIC BOOGIE-u, Walbrzych, Poljska 

19. mesto, HIP HOP FORMACIJA MLADINCI, trener: Samo Marinč
Plesalci:  Ema Arnšek, Neli Bokor, Ana Bucalo, Deja Gabron, Nika Jerončič, Amadea Konc, Tinkara Kozole, Tara Dominika Les, Hana Lopatič, Amadea Maletić, Paula Malus, Lea Motoh, Ula Oštir, Lana Pezdirc, Laura Pucelj, Zala Roguljič, Karin Šuler, Nives Tomše, Lita Ana Uršič, Hana Vrhovšek, Timeja Vučajnk

25. 5. 2017

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA PLEŠEM.SI, JSKD OI Novo mesto

SREBRNO PRIZNANJE:

Sodobni ples 1a, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Sodobni ples 1 b, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Sodobni ples 2a, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
Džez balet 1+2, mentor in koreograf: Samuel Samuel

11. in 12. 3. 2017

25. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2017, JSKD

Center kulture Španski borci v Ljubljani

ZLATO PRIZNANJE

1. ZAKAJ RESNIČNOST
Ustvarjanje in ples:
Hana in Mia Jurman
Mentorstvo: Sara Levičar

SREBRNO PRIZNANJE

1. SOMNIUM
Avtorski soloples: Zala Preskar
Mentorica: Rosana Horvat

SREBRNO PRIZNANJE

2. ?!
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Rosana Horvat

SREBRNO PRIZNANJE

3. IZGUBLJENA V SEBI
Avtorski soloples: Lucija Arh
Mentorica: Rosana Horvat

BRONASTO PRIZNANJE

1. Za(Od)prte oči
Ustvarjanje in ples:
Ula Oštir in Zala Rostohar
Mentorica: Rosana Horvat

BRONASTO PRIZNANJE

2. SVET PADLIH ANGELOV
Avtorski soloples: Zoya Koprivnik
Mentorica: Rosana Horvat

NASTOPI IN PLESNE PREDSTAVE:

10. 6. 2017

SVEČANA PRIREDITEV OB 10. JUBILEJU S PLESNO PREDSTAVO IMANI, PD Imani, telovadnica Gimnazije Brežice,
tretja plesna predstava v počastitev 10. jubileja društva

Plesna pripravnica 1+2 Vrtec Mavrica Brežice, koreografija: Sara Levičar
Plesalci: GAL DEMIRI, JONA HORVAT, HANNA HOTKO, SOFIJA KATIĆ, ZALA MALETIĆ, TITA MOHORKO, MIA ROSTOHAR, NINA VIDMAR, VANESSA VOLK in LANA BARKOVIČ, EMILI BARTOL, SINJA BONČINA, NINA GABRIČ, ŽIVA HRIBAR, BENJAMIN HUDOROVIĆ, ŽANA LENIČ, AJDA MEDVEŠEK, ERTIOLA MUQAJ, INJA ORIANA RAČIČ, NIKA STANIČ, ALJA STANIČ, IVANA TOPLER, LANA VIDMAR, TANAJA VUČAJNK, ARIA ZOFIČ

Plesna pripravnica 3 Vrtec Najdihojca Dobova, koreografija: Špela Krznarič
Plesalci: NIA FURLAN, ULA IVŠA KRMPOTIČ, SARA KOMOČAR, ROK KOMOČAR, BRINA PAVLIN, OLIVER PETELINC, ERIKA PETELINC, LADEJA ROŽMAN, HANAH SAVNIK MIHELIN, ZALA SUŠA, NIKA UREK, ANEJA VOLČANJK

Sodobni ples 1a, koreografija: Rosana Horvat
Plesalci: JULIJANA IN MONIKA FERJANČ, JAKOB GAJŠEK IN SARA LEVIČAR, DOROTEJA IN MARTINA KOMAR, TIA LIBENŠEK IN BRIGITA ROŽMAN LIBENŠEK, KAJA IN LEA LIPAR, DIMITRIJE IN ILIJA MRAZ, JULIJA IN MAJA PAVLIČ, LARISA PUTRIH ŠETINC IN SLAVKO ŠETINC, NAJA RADANOVIČ IN SIMONA ZIJAL, LUKA IN MAŠA RIHTER, JULIJA IN ŠTEFAN ŠVAJGER

Sodobni ples 1b, koreografija: Rosana Horvat
Plesalci: NINA BAŠKOVIČ, VITA BOGOVIČ, LANA KOMLJANEC, KLARA KROPIVNIK, ELTINA MUQAJ, GAL NOVAK, NINA POČEK, LANA POVH, MATEJA PRIŠELJ, KALINA PUCIHAR, SARA STANIČ, ZOJA STANIČ, STELA ŠKOFLJANC, JOVANA TOMIĆ, EMA TRŠELIČ, AJDA VEHABOVIĆ

Sodobni ples 2a, koreografija: Sara Levičar
Plesalci: ZARJA BONČINA, ALENKA BRAJDIČ, LIJA ČURIČ, INJA DEA GOLOB, MIA JURMAN, HANA JURMAN, LANA KROŠELJ, LANA KURAJIĆ, LEA LIPAR, SOFIA MAVROVA, ANJA PEČAR, KAJA PLEVANIČ, MELANI POVH, MATEJA SLAKONJA, VITA SMREKAR, LEONA ŠOBOT, PIJA ŠTOS, LANA WEBER, GLORIA ZOFIČ

Sodobni ples 3: uL' ezVenTjana, koreografija: Rosana Horvat
Plesalci:  TJAŠA KURAJIĆ, ZALA MUCKO, ULA OŠTIR, ANA RADIĆ, ZALA ROSTOHAR, VERONIKA STRNAD, EMA ZEVNIK

Ka' Bavidas Pelera, koreografija: Rosana Horvat
Plesalci: LUCIJA ARH, IVA COLARIČ, ZALA JUREČIČ, ZOYA KOPRIVNIK, NIKA KURNIK, LAURA MILAR, ZALA PRESKAR, LENA ŠKODA, BARBARA UNETIČ, ZARJA ZIDARIČ PETROVIČ, GEA ŽUPEVC

Džez balet 1+2, koreografija: Samuel Samuel
Plesalci: TJAŠA KURAJIĆ, ANEJA LJUBIĆ, PIA LUBŠINA, KATARINA MILENKOVIĆ, ZALA MUCKO, SABINA ROŽAC, VERONIKA STRNAD, AJDA ŠPANRING, ŽIVA VRHOVŠEK, EMA ZEVNIK

Džez balet odrasli, koreografija: Samuel Samuel
Plesalci: NIKA OGOREVC TIČAR, KAJA ROŽMAN, NUŠA VANIČ

Hip hop pionirji začetna, koreografija: Tjaša Žveglič
Plesalci: LIZA BAZNIK, ANA BINTER, LIJA ČURIČ, EMA HRIBERŠEK, ALMA HUREMOVIĆ, EMA JAKLIČ, LINA MEDVEŠČEK, KAJA PANGERČIČ, ŽIGA PLEVEL, MIA POŽAR, NOA URŠA RIBIČ, LAURA ŠEPAROVIČ, PIKA ZBAŠNIK, EVA ZEVNIK

Hip hop pionirji nadaljevalna, koreografija: Nastja Rajkovič
Plesalci: PIJA BOH, AJNA HALILOVIĆ, LANA HRIBAR, TAMARA KLOBASA, NEJA KOSTREVC, TIJA KROFLIČ, LANA MALUS, TJAŠA NOVOSELC, LEJLA PEZDIRC, KATJA PLEVNIK, HANA URŠIČ

Hip hop mladinci nadaljevalna, koreografija: Nastja Rajkovič
Plesalci: ELA ČERNOŠ, NIKA DEBELJAK, PIKA DUKIČ, MAYA HALKIĆ, REBEKA HUDOHMET, LAURA KOPINČ, ZALA KROPIVNIK, EMA KUNEJ, VANESA KURE, VITA JULIA LES, GAJA PAVLIČ, LAURA PEČNIK, RUBI ANA POLOVIČ, ZOYA PROSELC, KAJA RESNIK REČNIK, MINEA SRPČIČ, EMA ŠUŠTERIČ, MIJA TRŠELIČ, NAIA VIDMAR ORGAD, ŠPELA ZLATIČ, EMA LEA ZORKO

Alter Ego, koreografija: Samo Marinč
Plesalci: PRIMOŽ BOGNER, ANINA ČARGO-ŽAGAR, ZEHRUDINA HRVIĆ, TJAŠA OŠTIR, ALJA POLDAN, NIKA SRPČIČ, JANA STANIČ, NINA ŠAFER, TIJANA ŠOBOT, TJAŠA ZUPANC

Hip hop mala skupina mladinci »Okay?Okay.«, koreografija: Anja Baškovč
Plesalci: EMA ARNŠEK, ANA BUCALO, DEJA GABRON, LEJA LOPATIČ, PAULA MALUS, ŽIVA STRGAR, NIVES TOMŠE

Hip hop mala skupina mladinci »Painkillers«, koreografija: Samo Marinč
Plesalci: AMADEA KONC, TINKARA KOZOLE, TARA DOMINIKA LES, HANA LOPATIČ, LANA PEZDIRC, KARIN ŠULER, LITA ANA URŠIČ

Hip hop mala skupina člani »Rise above«, koreografija: Anja Baškovč
Plesalci: NANA BEDEK, ANINA ČARGO-ŽAGAR, TJAŠA OŠTIR, ALJA POLDAN, NIKA SRPČIČ, NINA ŠAFER, TJAŠA ZUPANC

Hip hop formacija mladinci, koreografija: Samo Marinč
Plesalci: EMA ARNŠEK, NELI BOKOR, ANA BUCALO, DEJA GABRON, TEA GREGEL, NIKA JERONČIČ, AMADEA KONC, TINKARA KOZOLE, TARA DOMINIKA LES, HANA LOPATIČ, LEJA LOPATIČ, AMADEA MALETIĆ, PAULA MALUS, LEA MOTOH, ULA OŠTIR, LANA PEZDIRC, LAURA PUCELJ, ZALA ROGULJIČ, ŽIVA STRGAR, KARIN ŠULER, NIVES TOMŠE, LITA ANA URŠIČ, HANA VRHOVŠEK, TIMEJA VUČAJNK

Hip hop odrasli, koreografija: Samo Marinč
Plesalci: MARJANA BUKOVINSKI, ANDREJA RESNIK, IRENA VRHOVŠEK, TJAŠA ŽVEGLIČ

PS Celestina, koreografija: Hedvika Lopatič
Plesalci: NERA BOŽIN, ANJA HASIČIĆ, AMELIJA HERAKOVIČ, MELISA HERAKOVIČ, MAŠA LUKEŽ, NINA STRGAR, ŠPELA VUČAJNK

Kubanska salsa odrasli, koreografija: Katarina Gregorič
Plesalci: PETRA LONČARIČ ČRPIČ, ALENKA PRESKAR, BERNARDKA ŠKEDELJ, VESNA BALON KEK IN BOŠTJAN KEK, TADEJA IN GREGA BIZJAK, VESNA IN DANIEL SMREKAR, MONIKA ŽOKALJ IN DOMEN RIBIČ, JERNEJA ROŽMAN IN MATIC MOLAN, KATJA PONGRAČIČ IN DUŠAN ROŽMAN, MATEJA SUŠIN BRENCE IN ALEKSANDER BRENCE 

27. in 28. 5. 2017

Pokalni turnir v MTP, Plesni klub Bolero, Ljubljana

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
6. mesto, Painkillers, Mala skupina 1, trener: Samo Marinč
14. mesto, Okay? Okay, Mala skupina 2, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
17. mesto, Hana Vrhovšek, trenerka: Anja Baškovč
43. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – DUO - ČLANICE
4. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč

25. 5. 2017

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA PLEŠEM.SI, JSKD OI Novo mesto

SREBRNO PRIZNANJE:

Sodobni ples 1a, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Sodobni ples 1 b, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Sodobni ples 2a, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
Džez balet 1+2, mentor in koreograf: Samuel Samuel

20. 5. 2017

6. MEDNARODNI ZADARSKI PLESNI FESTIVAL, Kazalište lutaka Zadar, Plesna udruga Gesta, Hrvaška

Alter Ego, koreograf: Samo Marinč

18. 5. 2017

PORTRETI NARAVE, SKUPINSKA RAZSTAVE DRUŠTVA LIKOVNIKOV BREŽICE, DLB, avla Doma kulture Brežice

Hip hop solo mladinke: Lita Ana Uršič in Hana Vrhovšek, trenerka: Anja Baškovč
Hip hop duo članice: Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč

17. 5. 2017

PARADA UČENJA 2017, DAN UČEČIH SE SKUPNOSTI, Ljudska univerza Krško, ploščad pred Kulturnim domom Krško

Hip hop mala skupina mladinci »PAINKILLERS«, trener: Samo Marinč
Hip hop mala skupina mladinci »OKAY?OKAY.« trenerka: Anja Baškovč
Kubanska salsa odrasli, trenerka: Katarina Gregorič

14. 5. 2017

Druga plesna predstav v počastitev 10. jubileja društva:
Plesna trilogija DOTIK – IDENTITETA – PULZ, premiera predstave, PD Imani, Dom kulture Brežice

Soustvarjanje in ples SP3: uL' ezVenTjana – DOTIK, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Tjaša Kurajić, Zala Mucko, Ula Oštir, Ana Radić, Zala Rostohar, Veronika Strnad, Ema Zevnik

Soustvarjanje in ples Ka' Bavidas Pelera – IDENTITETA, koreografija in mentorstvo: Rosana Horvat
Plešejo: Lucija Arh, Iva Colarič, Zala Jurečič, Zoya Koprivnik, Nika Kurnik, Laura Milar, Zala Preskar, Lena Škoda, Barbara Unetič, Zarja Zidarič Petrovič, Gea Župevc

Alter Ego – PULZ, koreografij: Samo Marinč
Plesalci: Primož Bogner, Anina Čargo-Žagar, Zehrudina Hrvić, Tjaša Oštir, Jana Stanič, Nika Srpčič, Nina Šafer, Tijana Šobot, Tjaša Zupanc

Pred predstavo:
Predstavitev plesalk s SOLO in DUO točkami iz REGIJSKEGA IN DRŽAVNEGA TEKMOVANJA MLADIH PLESNIH USTVARJALCEV OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2017 in TEKMOVALK V DISCIPLINAH HIP HOP SOLO IN DUO

SODOBNI PLES:

STAROSTNA SKUPINA A2 SOLO:

1. NEVIDNA SILA
Avtorski soloples: Zala Mucko
Mentorica: Rosana Horvat
REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH PLESNIH USTVARJALCEV OPUS 1

STAROSTNA SKUPINA B SOLO-DUET:

2.. ZA(OD)PRTE OČI
Ustvarjanje in ples:
Ula Oštir in Zala Rostohar
Mentorica: Rosana Horvat
DRŽAVNO TEKMOVANJE MLADIH PLESNIH USTVARJALCEV OPUS 1 - BRONASTO PRIZNANJE

3. SVET PADLIH ANGELOV
Avtorski soloples: Zoya Koprivnik
Mentorica: Rosana Horvat
DRŽAVNO TEKMOVANJE MLADIH PLESNIH USTVARJALCEV OPUS 1 - BRONASTO PRIZNANJE

4. PREVLADA
Ustvarjanje in ples:
Tjaša Kurajić in Ana Radić
Mentorica: Rosana Horvat
REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH PLESNIH USTVARJALCEV OPUS 1

5. SOMNIUM
Avtorski soloples: Zala Preskar
Mentorica: Rosana Horvat
DRŽAVNO TEKMOVANJE MLADIH PLESNIH USTVARJALCEV OPUS 1 - SREBRNO PRIZNANJE

6. ?!
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Rosana Horvat
DRŽAVNO TEKMOVANJE MLADIH PLESNIH USTVARJALCEV OPUS 1 - SREBRNO PRIZNANJE

7. IZGUBLJENA V SEBI
Avtorski soloples: Lucija Arh
Mentorica: Rosana Horvat
DRŽAVNO TEKMOVANJE MLADIH PLESNIH USTVARJALCEV OPUS 1 - SREBRNO PRIZNANJE

HIP HOP SOLO - DUO

1. HANA VRHOVŠEK: hip hop solo mladinka
Koreografija: Anja Baškovč
DRŽAVNO PRVENSTVO 2017 (junij)

2. LITA ANA URŠIČ: hip hop solo mladinka
Koreografija: Anja Baškovč in Jerneja Rožman
DRŽAVNO PRVENSTVO 2017 (junij)

3. TJAŠA OŠTIR in TJAŠA ZUPANC: hip hop duo članice
Korografija: Anja Baškovč
DRŽAVNO PRVENSTVO 2017 (junij)

25. 4. 2017

MLADI GENIALCI, GEN energija, Kulturni dom Krško
Hip hop formacija mladinci, koreograf: Samo Marinč
Hip hop duo članice, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, koreografinja: Anja Baškovč

22. in 23. 4. 2017

Pokalni turnir v MTP, Plesni klub Pingi International, Maribor

HIP HOP – DUO - ČLANICE
10. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
6. mesto, Painkillers, Mala skupina 1, trener: Samo Marinč
7. mesto, Okay? Okay, Mala skupina 2, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
32. mesto, Hana Vrhovšek, trenerka: Anja Baškovč
41. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

21. 4. 2017

Dobrodelna prireditev NOTE DOBROTE, Vrtca in Osnovnešole Maksa Pleteršnika Pišece
Hip hop mladinci nadaljevalna, koreografinja: Nastja Rajkovič

20. 4. 2017

Prva plesna predstava v počastitev 10. jubileja društva:
LAHKO NOČ, SLADKE SANJE, premiera plesno gledališke predstave za otroke, PD Imani, Mladinski center Brežice
Sodobni ples 2a, mentorica: Sara Levičar
Plesalci: Zarja Bončina, Alenka Brajdič, Lija Čurič, Inja Dea Golob, Hana Jurman, Mia Jurman, Lana Krošelj, Lana Kurajić, Lea Lipar, Sofija Mavrova, Anja Pečar, Melani Povh, Kaja Plevanič, Mateja Slakonja, Vita Smrekar, Leona Šobot, Pija Štos, Gloria Zofič, Lana Weber.

14. 4. 2017

Festival sodobnih umetnosti mladih Transgeneracije 2017, Kosovelova dvorana, Ljubljana
Zoya Koprivnik, Zala Preskar in Lucija Arh iz skupine Ka' Bavidas Pelera, mentorica: Rosana Horvat

1. 4. 2017

2. SamoPles Fest, plesni festival v Samoboru
GOODBYE, Džez balet 1+2, koreograf: Samuel Samuel

18. in 19. 3. 2017

Pokalni turnir v MTP, Plesni studio Novo mesto

HIP HOP – DUO - ČLANICE
15. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCE
25. mesto, Hana Vrhovšek, trenerka: Anja Baškovč
27. mesto, Lita Ana Uršič, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
11. mesto, Okay? Okay., trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP -  MALA SKUPINA – ČLANI
8. mesto, RISE ABOVE , trenerka: Anja Baškovč

15. 3. 2017

14. območna revija plesnih skupin V PLESNEM VRTINCU 2017, JSKD OI Brežice, Dom kulture Brežice

Sodobni ples 1a, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Sodobni ples 1 b, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Sodobni ples 2a, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
Džez balet 1+2, mentor in koreograf: Samuel Samuel

11. in 12. 3. 2017

25. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2017, JSKD
Center kulture Španski borci v Ljubljani

ZLATO PRIZNANJE

1. ZAKAJ RESNIČNOST
Ustvarjanje in ples:
Hana in Mia Jurman
Mentorstvo: Sara Levičar

SREBRNO PRIZNANJE

1. SOMNIUM
Avtorski soloples: Zala Preskar
Mentorica: Rosana Horvat

SREBRNO PRIZNANJE

2. ?!
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Rosana Horvat

SREBRNO PRIZNANJE

3. IZGUBLJENA V SEBI
Avtorski soloples: Lucija Arh
Mentorica: Rosana Horvat

BRONASTO PRIZNANJE

1. Za(Od)prte oči
Ustvarjanje in ples:
Ula Oštir in Zala Rostohar
Mentorica: Rosana Horvat

BRONASTO PRIZNANJE

2. SVET PADLIH ANGELOV
Avtorski soloples: Zoya Koprivnik
Mentorica: Rosana Horvat

7. 3. 2017

FIGURA, SKUPINSKA RAZSTAVA DRUŠTVA LIKOVNIKOV BREŽICE, DLB,  Posavski muzej Brežice

SOMNIUM
Avtorski soloples: Zala Preskar
Mentorica: Rosana Horvat

4. 3. 2017

16. POŽEŠKI PLESOKAZ, MEDNARODNI PLESNI FESTIVAL, Plesna radionica Ilijane Lončar
Mestno gledališče Požega, Hrvaška
Sodobni ples 3, koreografinja: Rosana Horvat

11. in 12. 2. 2017

Pokalni turnir v MTP, Plesni klub Urška, Kranj

HIP HOP – DUO - ČLANICE
7. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
13. mesto, Hana Vrhovšek, trenerka: Anja Baškovč

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
2. mesto, Okay? Okay, Mala skupina 2, trenerka: Anja Baškovč
4. mesto, Painkillers, Mala skupina 1, trener: Samo Marinč

HIP HOP -  MALA SKUPINA – ČLANI
2. mesto, RISE ABOVE, trenerka: Anja Baškovč 

6. 2. 2017

SLAVNOSTNA PRIREDITEV V POČASTITEV SLOVENSKEGA KULTURNEGA PRAZNIKA, ZKD BREŽICE IN JSKD Območna izpostava Brežice, Dom kulture Brežice
Priznanje Zveze kulturnih društev Brežice za leto 2016 je prejela Ksenija Herakovič.

PRIZNANJE ZKD Brežice je zahvala za najmanj petletno redno in odgovorno delo v ljubiteljski kulturi, za kvalitetne, uspešne in zanimive dosežke, pomembne za nadaljnji razvoj ljubiteljstva in kot spodbuda za nadaljnje delo.

4. in 5. 2. 2017

REGIJSKO TEKMOVANJE – IZBOR ZA DRŽAVNO TEKMOVANJE OPUS 1, JSKD, Plesni Forum Celje

- vse miniature iz dogodka MLADI KOREOGRAFI 2017

1. 2. 2017

MLADI KOREOGRAFI 2017, Vrtec Mavrica Brežice, PD Imani
Predstavitev miniatur plesalcev PD Imani za 25. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2017

Skupina A1:

1. MORSKE DOGODIVŠČINE
Ustvarjanje in ples:
Inja Dea Golob in Melani Povh
Mentorica: Sara Levičar 

2. PLEŠEM Z VILO
Ustvarjanje in ples:
Gloria Zofič in Zarja Bončina
Mentorica: Sara Levičar

3. ČAROBNA NOČ
Ustvarjanje in ples:
Anja Pečar in Kaja Plevanič
Mentorica: Sara Levičar

4. POD ODEJO
Avtorski soloples: Lana Krošelj
Mentorica: Sara Levičar

5. ZVEZDA SEVERNICA
Avtorski soloples: Mateja Slakonja
Mentorstvo: Sara Levičar

6. PO SVETU
Avtorski soloples: Lana Weber
Mentorstvo: Sara Levičar

7. ZA REALNOSTJO
Ustvarjanje in ples:
Pija Štos in Sofia Mavrov
Mentorstvo: Sara Levičar

8. ZAKAJ RESNIČNOST
Ustvarjanje in ples:
Hana in Mia Jurman
Mentorstvo: Sara Levičar

Skupina A2:

1. NEVIDNA SILA
Avtorski soloples: Zala Mucko
Mentorica: Rosana Horvat 

Skupina B:

1. Za(Od)prte oči
Ustvarjanje in ples:
Ula Oštir in Zala Rostohar
Mentorica: Rosana Horvat

2. PREVLADA
Ustvarjanje in ples
Tjaša Kurajić in Ana Radić
Mentorica: Rosana Horvat

3. SOMNIUM
Avtorski soloples: Zala Preskar
Mentorica: Rosana Horvat

4. ?!
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Rosana Horvat

5. IZGUBLJENA V SEBI
Avtorski soloples: Lucija Arh
Mentorica: Rosana Horvat

27.1. – 30. 1. 2017

INTENZIVNE PRIPRAVE ZA TEKMOVALCE SEKCIJ HIP HOP IN SODOBNI PLES, PD Imani

Mladinsko zdravilišče in letovišče DEBELI RTIČ

  • 31 plesalcev iz sekcije Hip hop in
  • 8 plesalk iz sekcije Sodobni ples

    22. 1. 2017

    Zimska produkcija plesnih pripravnic OTROCI PO SVETU, PD Imani, Dom kulture Brežice

Plesna pripravnica 1 in Plesna pripravnica 2 iz Vrtca Mavrica Brežice, koreografinja: Sara Levičar
Plesna pripravnica 3 iz Vrtca Najdihojca Dobova, koreografinja: Špela Krznarič
Gostje:
Sodobni ples 1a in Sodobni ples 1b, koreografinja: Rosana Horvat
Hip hop pionirji in mladinci nadaljevalna, koreografinja: Nastja Rajkovič

 


Lokacije vaj

Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
+386 70 925 813
imani.pd@gmail.com





Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
Slovenija