v letu 2016

 

DOSEŽKI  DRUŠTVA  NA  DRŽAVNIH,  MEDNARODNIH  IN EVROPSKIH TEKMOVANJIH ter NASTOPI IN PLESNE PREDSTAVE v letu 2016:

                                                                            

SEKCIJA HIP HOP

8. 6. – 11. 6. 2016

EVROPSKO PRVENSTVO V HIP HOP-u, ELECTRIC BOOGIE-u in BREAK DANCE-u, Ostrava, Češka

34. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman

 

18. 6. – 26. 6. 2016

DRŽAVNO PRVENSTVO VSEH SEKCIJ PLESNE ZVEZE SLOVENIJE, Medvode

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI

19. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
22. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman

HIP HOP – DUO – MLADINCI

FINALE, 6. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
30. mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman

HIP HOP -  DUO – ČLANI
22. mesto, Svetina Mojca in Bortek Simona, trenerka: Simona Bortek

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
13. mesto, mala skupina 1, URBAN CHICKS, trener: Samo Marinč; plesalke: Nane Bedek, Amadee Konc, Hane Lopatič, Vanje Maurano, Ule Oštir, Alje Poldan in Hane Vrhovšek

22. mesto, mala skupina 2, 7 SUPERSTARS, trenerka: Jerneja Rožman; plesalke: Ana Bucalo, Tara Dominika Les, Deja Gabron, Tinkara Kozole, Paula Malus, Karin Šuler in Lita Ana Uršič

HIP HOP – FORMACIJA – MLADINCI

FINALE, 7. mesto, DREAM BIG TEAM, trener: Samo Marinč; plesalke: Ema Arnšek, Nana Bedek, Ana Bucalo, Tara Dominika Les, Deja Gabron, Nika Jerončič, Amadea Konc, Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Vanja Maurano, Lea Motoh, Tjaša Oštir, Ula Oštir, Lana Pezdirc, Alja Poldan, Laura Pucelj, Zala Roguljič, Živa Strgar, Karin Šuler, Hana Urek, Lita Ana Uršič, Hana Vrhovšek, Tjaša Zupanc.



SEKCIJA SODOBNI PLES

10. 11. 2016

DRŽAVNO PLESNO SREČANJE - FESTIVAL PLESNE USTVARJALNOSTI MLADIH ŽIVA 2016, JSKD Ljubljana
Španski borci, Ljubljana

ZLATO PRIZNANJE:

NEUSTAVLJIVOST

Ustvarjanje in ples:
Vernoka Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović

15. 10. 2016

PIKA MIGA 2016, 13. mini festival otroških plesnih skupin, Kulturni dom Velenje

ZLATO PRIZNANJE:

Sodobni ples 2a, koreografinja: Sara Levičar
Plešejo: Lija Čurič, Inja Dea Golob, Mia Jurman, Lana Krošelj, Lana Kurajić, Lea Lipar, Anja Pečar, Kaja Plevanč, Melani Povh, Mateja Slakonja, Vita Smrekar, Laura Vučanjk

4. 6. 2016

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA PLEŠEM.SI, JSKD OI Krško, Kulturni dom Krško

SREBRNO PRIZNANJE:

POZABLJENE LUTKE, Sodobni ples 1 B, mentorica in koreografinja: Sara Levičar
PUSTOLOVŠČINA, Sodobni ples 2, mentorica in koreografinja: Eni Vesović

 
9. 
4. in 10. 4. 2016

24. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2015, JSKD
Center kulture Španski borci v Ljubljani

 
Skupina A2

 

ZLATO PRIZNANJE:

ŽIVLJENJE VODNE KAPLJICE

Avtorski ples: Timotej Hribar
Mentorica: Rosana Horvat

 

SREBRNO PRIZNANJE:

NEUSTAVLJIVOST

Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović

 

Skupina B

SREBRNO PRIZNANJE:
RABIM

Ustvarjanje in ples:
Aneja Ljubić, Sabina Rožac in Ajda Španring
Mentorica: Eni Vesović

 

NASTOPI IN PREDSTAVE v letu 2016:

22. 12. 2016

UNESCOV PLES, Gimnazija Brežice
Hip hop mala skupina članice, koreografinja: Anja Baškovč
Alter Ego, koreograf: Samo Marinč

18. 12. 2016

POVEJ NAPREJ, zimska produkcija PD Imani, Dom kulture Brežice
Plesalci PD Imani:
Sodobni ples 1a, Sodobni ples 1b, Sodobni ples 2, Sodobni ples 3, Ka' Bavidas Pelera, Balet, Hip hop pionirji začetna, Hip hop pionirji nadaljevalna, Hip hop mladinci nadaljevalna, Hip hop mala skupina 1, Hip hop mala skupina 2,  Hip hop solo/duo, Hip hop velika formacija, Hip hop odrasli, Alter Ego
Koreografi: Sara Levičar, Eni Vesović, Samuel Samuel, Jerneja Rožman, Simona Bortek, Samo Marinč

18. 12. 2016

SREČANJE SKUPIN ZA HISTORIČNE PLESE,  JSKD RS, Škofja Loka
PS Celestina, mentorica Hedvika Lopatič

4. 12. 2016

Prihod MIKLAVŽA, restavracija Štefanič Brežice, Robert Grubeša s.p.

Sodobni ples 1b, koreografinja: Rosana Horvat
Hip hop pionirji začetna, koreografinja: Tjaša Žveglič

2. 12. 2106

Nastop na NOVOLETNI ZABAVI Vrtca Mavrica Brežice, Bizeljsko
Hip hop mala skupina članice, koreografinja: Anja Baškovč

19. 11. 2016

HIP HOP WORKSHOP Z MONIKO VESELČIČ IN MR. REBELS-OM, Dvorana Savice Zorko, organizator: PD Imani

 

10. 11. 2016

DRŽAVNO PLESNO SREČANJE - FESTIVAL PLESNE USTVARJALNOSTI MLADIH ŽIVA 2016, JSKD Ljubljana
Španski borci, Ljubljana

ZLATO PRIZNANJE:

NEUSTAVLJIVOST

Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović

24. 10. 2016

Stati'n Obstati Fest, Društvo ZVEŠ, Ljubljana
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat

18. 10. 2016

 SKUPNA SLIKARSKA RAZSTAVA POSAVSKIH LIKOVNIKOV, SAVE ŠUMENJE, Društvo likovnikov Brežice, avla večnamenske športne dvorane Brežice
Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman

15. 10. 2016

PIKA MIGA 2016, 13. mini festival otroških plesnih skupin, Kulturni dom Velenje

ZLATO PRIZNANJE:

Sodobni ples 2a, koreografinja: Sara Levičar
Plešejo: Lija Čurič, Inja Dea Golob, Mia Jurman, Lana Krošelj, Lana Kurajić, Lea Lipar, Anja Pečar, Kaja Plevanč, Melani Povh, Mateja Slakonja, Vita Smrekar, Laura Vučanjk

16. 10. 2016

ZAČARANA PRAVLJICA, 2. ponovitev kratke plesne predstave, Podjetniško – obrtni in kmetijski sejem, POK 2016 BREŽICE, Večnamenska športna dvorana Brežice
Sodobni ples 2a, mentorica: Sara Levičar
Plešejo: Anja Pečar, Kaja Plevanič, Vita Smrekar, Mia Jurman, Lea Lipar, Laura Volčanjk, Mateja Slakonja, Inja Dea Golob, Lana Krošelj, Melani Povh, Lija Čurič, Lana Kurajić
Avtorice pravljice: plesalke z mentorico

1. 10. 2016

17. SREDNJEVEŠKI DAN V LJUBLJANI TER FESTIVAL SREDNJEVEŠKE IN RENESANČNE GLASBE 2015, Mini teater Ljubljana
Center stare Ljubljane

PS Celestina, mentorica: Hedvika Lopatič

 22. 9. 2016

Evropski teden mobilnosti – Dan brez avtomobila, Občina Brežice
Mestno jedro Brežic
plesne delavnice pod vodstvom učiteljic Nastje Rajkovič in Sanje Spirić

17. 9. 2016

Pihalni orkester Krško v risankah, 10. ponovitev koncerta v soorganizaciji POK in PD Imani, Kulturni dom Krško, za izven

Lepotica in zver,
Pocahontas
Plesna skupina Alter Ego, koreograf: Samo Marinč

Ledeno kraljestvo,
Levji kralj
Plesna skupina Sodobni ples 3, koreograf: Samuel Samuel

Notredamski zvonar,
Aladdin
Plesna skupina Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Eni Vesović

14. 9. 2016

Pihalni orkester Krško v risankah, 9. ponovitev koncerta v soorganizaciji POK in PD Imani, Kulturni dom Krško, en koncert za šole:

  1. ob 9.00

Lepotica in zver,
Pocahontas
Plesna skupina Alter Ego, koreograf: Samo Marinč

Ledeno kraljestvo,
Levji kralj
Plesna skupina Sodobni ples 3, koreograf: Samuel Samuel

Notredamski zvonar,
Aladdin
Plesna skupina Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Eni Vesović


12. 9. 2016


Pihalni orkester Krško v risankah, 7. in 8. ponovitev koncerta v soorganizaciji POK in PD Imani, Kulturni dom Krško, dva koncerta za šole:

  1. ob 9.00
  2. ob 11.00

Lepotica in zver,
Pocahontas
Plesna skupina Alter Ego, koreograf: Samo Marinč

Ledeno kraljestvo,
Levji kralj
Plesna skupina Sodobni ples 3, koreograf: Samuel Samuel

Notredamski zvonar,
Aladdin
Plesna skupina Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Eni Vesović

18. 6. – 26. 6. 2016

DRŽAVNO PRVENSTVO VSEH SEKCIJ PLESNE ZVEZE SLOVENIJE, Medvode

 HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
19. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
22. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman

 HIP HOP – DUO – MLADINCI

 FINALE, 6. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
30. mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman

 HIP HOP -  DUO – ČLANI
22. mesto, Svetina Mojca in Bortek Simona, trenerka: Simona Bortek

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
13. mesto, mala skupina 1, URBAN CHICKS, trener: Samo Marinč; plesalke: Nane Bedek, Amadee Konc, Hane Lopatič, Vanje Maurano, Ule Oštir, Alje Poldan in Hane Vrhovšek
22. mesto, mala skupina 2, 7 SUPERSTARS, trenerka: Jerneja Rožman; plesalke: Ana Bucalo, Tara Dominika Les, Deja Gabron, Tinkara Kozole, Paula Malus, Karin Šuler in Lita Ana Uršič

 HIP HOP – FORMACIJA – MLADINCI

FINALE, 7. mesto, DREAM BIG TEAM, trener: Samo Marinč; plesalke: Ema Arnšek, Nana Bedek, Ana Bucalo, Tara Dominika Les, Deja Gabron, Nika Jerončič, Amadea Konc, Tinkara Kozole, Hana Lopatič, Paula Malus, Vanja Maurano, Lea Motoh, Tjaša Oštir, Ula Oštir, Lana Pezdirc, Alja Poldan, Laura Pucelj, Zala Roguljič, Živa Strgar, Karin Šuler, Hana Urek, Lita Ana Uršič, Hana Vrhovšek, Tjaša Zupanc.

 

19. 6. 2016 

MAVRIČNO POLETJE, letna produkcija PD Imani, PD Imani, telovadnica Gimnazije Brežice

Plesna pripravnica 1, 2  Vrtec Mavrica Brežice in 3 Vrtec Najdihojca Dobova, Sodobni ples 1a, 1b, 2, 3, Ka' Bavidas Pelera, Balet, Sodobni ples džez odrasli, Hip hop pionirji začetna, nadaljevalna, mladinci nadaljevalna, Alter Ego, Hip hop tekmovalci solo, duo, dve mali skupini in formacija, PS Celestina

in gostje:

Fantovska skupina -Oddelek za sodobni ples GŠ Krško

Koreografi: Rosana Horvat, Jerneja Rožman, Sara Levičar, Hedvika Lopatič, Simona Bortek, Eni Vesović, Samuel Samuel, Samo Marinč in gostujoča koreografinja Katarina Gregorič.

 

12. 6. 2016

4 ELEMENTI, Plesna šola About Dance Trieste, Slovensko Stalno Gledališče, Trst, Italija

Tekmovalna HIP HOP FORMACIJA, trener: Samo Marinč


8. 
6. – 11. 6. 2016

EVROPSKO PRVENSTVO V HIP HOP-u, ELECTRIC BOOGIE-u in BREAK DANCE-u, Ostrava, Češka
34. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman

9. 6. 2016

SLOVENIAN INCOMING WORKSHOP 2016, Slovenska turistična zveza, Terme Čatež d.d., Termalna riviera

Tekmovalki HIP HOP DUO, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman

 

9. 6. 2016

LIKOVNE IGRARIJE, razstava mladih likovnih ustvarjalcev, JSKD OI Brežice

ŽIVLJENJE VODNE KAPLJICE

Avtorski ples: Timotej Hribar

Mentorica: Rosana Horvat

NEUSTAVLJIVOST

Ustvarjanje in ples:

Veronika Strnad in Ema Zevnik

Mentorica: Eni Vesović

4. 6. 2016

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA PLEŠEM.SI, JSKD OI Krško, Kulturni dom Krško

SREBRNO PRIZNANJE:

POZABLJENE LUTKE, Sodobni ples 1 B, mentorica in koreografinja: Sara Levičar

PUSTOLOVŠČINA, Sodobni ples 2, mentorica in koreografinja: Eni Vesović


3. 6. 2016

NAKUP POD ZVEZDAMI, Občina Krško in Center za podjetništvo in turizem Krško

MODNA REVIJA ALKIMIJA, Inštitut za svobodo oblačenja Brestanica, staro mestno jedro

Alter Ego, koreografija: Samo Marinč

Ka' Bavidas Pelera, plesalki Sanja Spirić in Špela Krznarič, koreografinja: Eni Vesović

 
28. 5. 2016

HIP HOP OPEN CLASS Z ANJO BAŠKOVČ, Brežice, Dvorana Savice Zorko, organizator: PD Imani

 

25. 5. 2016

PLES (je) … , zaključna produkcija Oddelka za sodobni ples GŠ Krško, Kulturni dom Krško

Hip hop mladinci nadaljevalna, POLETNI HIP HOP, koreografinja: Jerneja Rožman

 
25. 5. 2016

ZAČARANA PRAVLJICA, premiera kratke plesne predstave, Mladinski center Brežice

Sodobni ples 1b, mentorica: Sara Levičar

Plešejo: Anja Pečar, Kaja Plevanič, Vita Smrekar, Mia Jurman, Lea Lipar, Laura Volčanjk, Mateja Slakonja, Inja Dea Golob, Lana Krošelj, Melani Povh, Lija Čurič, Lana Kurajić

Avtorice pravljice: plesalke z mentorico


21. 5. 2016


5. MEDNARODNI ZADARSKI PLESNI FESTIVAL, Kazalište lutaka Zadar, Plesna udruga Gesta, Hrvaška

Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Eni Vesović


21. in 22. 5. 2016

HIP HOP – DUO - MLADINCI
7. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
20.mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman

 
HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
39. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
53. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman

 

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
12.mesto, mala skupina 2, 7 SUPERSTARS, trenerka: Jerneja Rožman
15.mesto, mala skupina 1, URBAN CHICKS, trener: Samo Marinč

 

HIP HOP -  DUO – ČLANI
19. mesto, Svetina Mojca in Bortek Simona, trenerka: Simona Bortek

 

20. 5. 2016

ZAČARANA PRAVLJICA, predpremiera kratke plesne predstave, Dvorana Savice Zorko Knjižnica Brežice

Sodobni ples 1b, mentorica: Sara Levičar

Plešejo: Anja Pečar, Kaja Plevanič, Vita Smrekar, Mia Jurman, Lea Lipar, Laura Volčanjk, Mateja Slakonja, Inja Dea Golob, Lana Krošelj, Melani Povh, Lija Čurič, Lana Kurajić

Avtorice pravljice: plesalke z mentorico


19. 5. 2016

MAJHNE DLANI PRIČARAJO VELIKE STVARI…, 12. zaključna prireditev Vrtca Mavrica Brežice, Avla vrtca

Plesna pripravnica 1, koreografinja: Sara Levičar

Plesna pripravnica 2, koreografinja: Sara Levičar

 
19. 5. 2016

70. OBLETNICA ORGANIZIRANE PREDŠOLSKE VZGOJE V BREŽICAH, Vrtec Mavrica Brežice

Plesna pripravnica 1, koreografinja: Sara Levičar

Plesna pripravnica 2, koreografinja: Sara Levičar


5. 5. 2016

Modna revija ALKIMIJA, Inštitut za svobodo oblačenja Brestanica, Dvorana v parku v Krškem

Alter Ego, koreografija: Samo Marinč

Ka' Bavidas Pelera, plesalki Sanja Spirić in Špela Krznarič, koreografinja: Eni Vesović


9. in 10. 4. 2016

Pokalni turnir v MTP, Plesni klub Lukec Krško, Brežice

HIP HOP – DUO - MLADINCI
8. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
27. mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica: Jerneja Rožman

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
25. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
43. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman

HIP HOP – MALA SKUPINA – MLADINCI
12. mesto, Mala skupina 1, trener: Samo Marinč
17. mesto, Mala skupina 2, trenerka: Jerneja Rožman

HIP HOP -  DUO – ČLANI
15. mesto, Svetina Mojca in Bortek Simona, trenerka: Simona Bortek


9. 4. 2016

1. SamoPles Fest, plesni festival v Samoboru

POZABLJENE LUTKE, Sodobni ples 1b, koreografinja: Sara Levičar


9. 4. in 10. 4. 2016

24. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS-1 – PLESNA MINIATURA 2016, JSKD Ljubljana

Center kulture Španski borci v Ljubljana

 
Skupina A2

 

ZLATO PRIZNANJE:

ŽIVLJENJE VODNE KAPLJICE

Avtorski ples: Timotej Hribar

Mentorica: Rosana Horvat

 

SREBRNO PRIZNANJE:

NEUSTAVLJIVOST

Ustvarjanje in ples:

Veronika Strnad in Ema Zevnik

Mentorica: Eni Vesović

 

Skupina B

SREBRNO PRIZNANJE:
RABIM

Ustvarjanje in ples:

Aneja Ljubić, Sabina Rožac in Ajda Španring

Mentorica: Eni Vesović


3. 4. 2016

Snemanje oglasnega videa v Viteški dvorani Posavskega muzeja Brežice

Plesna skupina Celestina, plesalki Anja Hasičić in Nera Božin


12. in 13. 3. 2016

Pokalni turnir SLO v MTP, Plesni klub Bolero Ljubljana, Ljubljana

 HIP HOP – DUO - MLADINCI
5. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman

HIP HOP – MALA SKUPINA - MLADINCI
10.mesto, mala skupina 1, trener: Samo Marinč
12. mesto mala skupina 2, trenerka: Jerneja Rožman

HIP HOP – SOLO ŽENSKE - MLADINCI
21. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
47. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman

 

5. in 6. 3. 2016

Predizbor za 24. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – Plesna miniatura 2016, JSKD Ljubljana, Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana

            Skupina A2

KROG NARAVE
Avtorski ples: Nika Ozimc
Mentorica: Eni Vesović

 

ZDRSLJAJ
Avtorski ples: Ana Radić
Mentorica: Eni Vesović

 

PREOBRAZBA
Avtorski ples: Zala Mucko
Mentorica: Eni Vesovi

 

NEUSTAVLJIVOST
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović
 

ŽIVLJENJE VODNE KAPLJICE
Avtorski ples: Timotej Hribar
Mentorica: Rosana Horvat


5. 3. 2016

13. območna revija plesnih skupin V PLESNEM VRTINCU, JSKD OI Brežice, Dom kulture Brežice

POD VODNO GLADINO, Sodobni ples 1A, mentorica in koreografinja: Sara Levičar

POZABLJENE LUTKE, Sodobni ples 1 B, mentorica in koreografinja: Sara Levičar

PUSTOLOVŠČINA, Sodobni ples 2, mentorica in koreografinja: Eni Vesović

MANIPULACIJE, Sodobni ples 3, mentor in koreograf: Samuel Samuel

KORAK ZA KORAKOM, Ka' Bavidas Pelera, mentorica in koreografinja: Eni Vesović

 

3. 3. 2016

FOTOGRAFSKA RAZMIŠLJANA, razstava fotografij – izbor del 14. območnega razpisa, Društvo ljubiteljev fotografije Krško in JSKD OI Brežice, Dvorana v parku v Krškem

NEUSTAVLJIVOST, ustvarjanje in ples: Ema Zevnik in Veronika Strnad
 

29.2. 2016

MLADI KOREOGRAFI 2016, Vrtec Mavrica Brežice, PD Imani

Predstavitev miniatur plesalcev PD Imani za 24. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2016 

KROG NARAVE
Avtorski ples: Nika Ozimc
Mentorica: Eni Vesović


ZDRSLJAJ
Avtorski ples: Ana Radić
Mentorica: Eni Vesović


PREOBRAZBA
Avtorski ples: Zala Mucko
Mentorica: Eni Vesovi


NEUSTAVLJIVOST
Ustvarjanje in ples:
Veronika Strnad in Ema Zevnik
Mentorica: Eni Vesović


RABIM
Ustvarjanje in ples:
Aneja Ljubić, Sabina Rožac in Ajda Španring
Mentorica: Eni Vesović


25. 2. 2016

Hip hop solo in duo plesalke so s plesom razveselile bolnike na Otroškem oddelku Splošne bolnišnice Brežice, organizator: Vrtec Mavrica Brežice

Tekmovalna HIP HOP SOLO, Tjaša Oštir, mentorica Jerneja Rožman

Tekmovalna HIP HOP SOLO, Tjaša Zupanc, mentorica Jerneja Rožman

Tekmovalna Hip hop duo, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica Jerneja Rožman

Tekmovalna Hip hop duo, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica Jerneja Rožman


9. 2. 2016

Animacija otrok na pustni torek v dvorani Doma kulture Dobova, Rubi Rudi

Animatorka učiteljica Simona Bortek

 

6. 2. 2016

Pokalni turnir SLO v MTP, Plesni klub Urška Ljubljana, Kranj

HIP HOP – SOLO ŽENSKE – MLADINCI
37. mesto, Tjaša Oštir, mentorica: Jerneja Rožman
46. mesto, Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman


HIP HOP – DUO – MLADINCI
12. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, mentorica: Jerneja Rožman
27. mesto, Amadea Konc in Hana Vrhovšek, mentorica Jerneja Rožman

 
6. 2. 2016

SLAVNOSTNA PRIREDITEV V POČASTITEV SLOVENSKEGA KULTURNEGA PRAZNIKA, ZKD BREŽICE IN JSKD Območna izpostava Brežice, Dom kulture Brežice

Priznanje Zveze kulturnih društev Brežice za leto 2015 je prejela Sara Levičar.

PRIZNANJE ZKD Brežice je zahvala za najmanj petletno redno in odgovorno delo v ljubiteljski kulturi, za kvalitetne, uspešne in zanimive dosežke, pomembne za nadaljnji razvoj ljubiteljstva in kot spodbuda za nadaljnje delo.


29.1. – 1.2.2016

INTENZIVNE PRIPRAVE ZA TEKMOVALCE SEKCIJ HIP HOP IN SODOBNI PLES, PD Imani

Gorenje pri Zrečah

  • 24 plesalcev iz sekcije Hip hop in
  • 9 plesalk iz sekcije Sodobni ples


17. 1. 2016

Zimska produkcija plesnih pripravnic ZA DEVETIMI GORAMI, PD Imani, Dom kulture Brežice

Plesna pripravnica 1 in Plesna pripravnica 2 iz Vrtca Mavrica Brežice, koreografinja: Sara Levičar

Plesna pripravnica 3 iz Vrtca Najdihojca Dobova, koreografinja: Simona Borte

Gostje:

Sodobni ples 1a in Sodobni ples 1b, koreografinja: Sara Levičar

Hip hop pionirji začetna, koreografinja: Simona Bortek


Lokacije vaj

Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
+386 70 925 813
imani.pd@gmail.com





Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
Slovenija