v letu 2014

DOSEŽKI  DRUŠTVA  NA  DRŽAVNIH,  MEDNARODNIH  IN EVROPSKIH TEKMOVANJIH ter NASTOPI IN PLESNE PREDSTAVE v letu 2014:
                                                                            

SEKCIJA SODOBNI PLES

 

12. 4. 2014

22. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2014, JSKD
Center kulture Španski borci v Ljubljani

Skupina A1 (rojeni med 2003-2005)
ZLATO PRIZNANJE:
Sodobni ples 4
ŽELIM SI … BITI NESMRTEN
Avtorski soloples: Timotej Hribar
Mentorica: Urša Rupnik

BRONASTO PRIZNANJE:
Sodobni ples 4
ŽELIM SI SREČO
Avtorski soloples: Nika Ozimc
Mentorica: Urša Rupnik

Skupina A2 (rojeni med 2001-2002)
SREBRNO PRIZNANJE:
Sodobni ples 6
OD ŽELJE DO AFRIKE
Avtorski soloples: Veronika Strnad
Mentorica: Urša Rupnik       

Sodobni ples 6
NASPROTJA V OGLEDALU
Ustvarjanje in ples: Zala Rostohar, Ula Oštir
Mentorica: Urša Rupnik

Sodobni ples 7
UJETA
Avtorski soloples: Ema Ajster
Mentorica: Sara Levičar

BRONASTO PRIZNANJE:
Sodobni ples 6
ŽELIM SI PLESATI
Avtorski soloples: Amadea Konc
Mentorica: Urša Rupnik

 

Skupina prestavljenih iz A2 v B (rojeni 2000) in skupina B (rojeni med 1998-1999)
BRONASTO PRIZNANJE:
Sodobni ples 7
SANJE
Ustvarjanje in ples: Aneja Ljubić, Lotti Veronika Les
Mentorica: Sara Levičar

Sodobni ples 7
AUČ
Avtorski soloples: Mia Đapo
Mentorica: Sara Levičar

SEKCIJA KA' BAVIDAS PELERA

19. 11. 2014

DRŽAVNO PLESNO SREČANJE - FESTIVAL PLESNE USTVARJALNOSTI MLADIH ŽIVA 2014, JSKD Ljubljana
Španski borci, Ljubljana

ZLATO PRIZNANJE:

»KRATEK STIK« - plesna predstava, Ka' Bavidas Pelera, Plesno društvo Imani,
tretja ponovitev predstave
Soustvarjanje in ples:
Skupina Ka 'Bavidas Pelera, plesalke Živa Divjak, Tamara Hostar, Zala Kranjec, Špela Krznarič, Antonina Nečemer, Anja Plahuta Božič, Sanja Spirić, Nika Tabor
Mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

12. 4. 2014

22. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2014, JSKD
Center kulture Španski borci v Ljubljani

Skupina prestavljenih iz B v C (rojeni 1996-1997) in skupina C (rojeni med 1990-1995)
BRONASTO PRIZNANJE:
Ka' Bavidas Pelera
LIB LIBITUM
Avtorski soloples: Sanja Spirić
Mentorica: Rosana Horvat

SEKCIJA HIP HOP

10. do 13. 7. 2014

EVROPSKO PRVENSTVO V HIP HOPU, Rimini, Italija
4. mesto, I-HOPKE, plesalke: Andreja Antolovič, Claudia De Costa, Gordana Drenik, Martina Grmšek, Maja Haler, Anita Klemenčič, Romana Krstić, Barbara Lovše, Alenka Merhar, Nevenka Petan, Darina Svozilova, Mojca Tabor, Ksenija Vintar, Irena Vrhovšek in Romana Zorko (tekmovanja se ni mogla udeležiti), trenerka Katja Terglav

21. in 22. 6. 2014

DRŽAVNO PRVENSTVO PLESNE ZVEZE SLOVENIJE 2014 V MTP

 

HIP HOP SOLO MLADINKE:
17.  mesto, Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
31. mesto, Alja Poldan, trenerka Jerneja Rožman
35. mesto, Maša Tabor, trenerka Katja Terglav
55. mesto, Amadea Konc, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP DUO MLADINKE:
15. mesto, Maša Tabor in Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
25. mesto, Alja Poldan in Nana Bedek, trenerka Jerneja Rožman
27. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka Tjaša Žveglič

HIP HOP SOLO ČLANICE:
38. mesto Nika Tabor, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP MALA SKUPINA MLADINCI:
19. mesto, plesalke: Amadea Konc, Ema Arnšek, Ula Oštir, Hana Urek, Nikolina Pšeničnik, Hana Vrhovšek in Lea Motoh (tekmovanja se ni mogla udeležiti),  trenerka Jerneja Rožman

 

HIP HOP VELIKA FORMACIJA ČLANI 2:
4. mesto, I-HOPKE, plesalke: Andreja Antolovič, Claudia De Costa, Gordana Drenik, Martina Grmšek, Maja Haler, Anita Klemenčič, Romana Krstić, Barbara Lovše, Alenka Merhar, Nevenka Petan, Darina Svozilova, Mojca Tabor, Ksenija Vintar, Irena Vrhovšek in Romana Zorko (tekmovanja se ni mogla udeležiti), trenerka Katja Terglav
PLAKETA OBČINE BREŽICE

SEKCIJA HISTORIČNI PLESI
PS CELESTINA

27. 10. 2014

Plaketo Občine Brežice je ob 10. obletnici uspešnega delovanja prejela plesne skupine Celestina
za izjemen prispevek k plesnemu ustvarjanju in sooblikovanju kulturnega življenja v občini Brežice

 

NASTOPI IN PREDSTAVE v letu 2014:

 

19.12.2014

 

»ZIMSKA PRAVLJICA« - zimska produkcija PD Imani, Dom kulture Brežice
Plesalci PD Imani: Sodobni ples 1+2, 3+4, 5+7, Ka' Bavidas Pelera mlajši, Ka' Bavidas Pelera, Sodobni ples odrasli, Hip hop 1+2, 3-5, Alter Ego, Hip hop odrasli, Hip hop tekmovalna velika formacija, tekmovalna mala skupina, tekmovalci solo in duo, Celestina
Koreografi: Rosana Horvat, Eni Vesović, Rosana Horvat, Samuel Samuel, Simona Bortek, Jerneja Rožman, Samo Marinč, Katja Terglav, Hedvika Lopatič

Gostje: 
Plesna radionica Ilijane Lončar iz Požege, Hrvaška
Libero Dance Center iz Ljubljane

 

6. 12. 2014

Prihod MIKLAVŽA, restavracija Štefanič, Brežice
Sodobni ples 1+2, koreografinja: Rosana Horvat
Sodobni ples 3+4, koreografinja: Eni Vesović
Hip hop 1+2, koreografinja: Simona Bortek

28. 11. 2014

»KRATEK STIK« - četrta  ponovitev plesne predstave, Ka' Bavidas Pelera, Plesno društvo Imani
Dom kulture Brežice
Soustvarjanje in ples:
Skupina Ka 'Bavidas Pelera, plesalke Živa Divjak, Tamara Hostar, Zala Kranjec, Špela Krznarič, Antonina Nečemer, Anja Plahuta Božič, Sanja Spirić, Nika Tabor
Mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Predstava za OŠ Brežice

19. 11. 2014

DRŽAVNO PLESNO SREČANJE - FESTIVAL PLESNE USTVARJALNOSTI MLADIH ŽIVA 2014, JSKD Ljubljana
Španski borci, Ljubljana

»KRATEK STIK« - tretja ponovitev plesne predstave, Ka' Bavidas Pelera, Plesno društvo Imani
Soustvarjanje in ples:
Skupina Ka 'Bavidas Pelera, plesalke Živa Divjak, Tamara Hostar, Zala Kranjec, Špela Krznarič, Antonina Nečemer, Anja Plahuta Božič, Sanja Spirić, Nika Tabor
Mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

8. in 9. 11. 2014

POKALNI TURNIR V MTP, Ljubljana
HIP HOP DUO MLADINKE
11. mesto Alja Poldan in Nana Bedek, trenerka Jerneja Rožman
17. mesto Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka Jerneja Rožman

29. 10. 2014

BREŽIŠKI OKTOBER 2014, Občina Brežice
Posavski muzej Brežice
PS Celestina, mentorica: Hedvika Lopatič

27. 10. 2014

FESTIVAL STATI N' OBSTATI, Društvo ZVEŠ, Ljubljana
Ka' Bavidas Pelera, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

 

25. 10. 2014

Otvoritev trgovine »PARTY SHOP« v Koloseju v Ljubljani, Magic d.o.o.
Hip hop mala skupina, koreograf: Samo Marinč
Hip hop tekmovalna para, (Alja Poldan in Nana Bedek, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc),  trenerka: Jerneja Rožman
Nekaj plesalcev velike formacije in skupina Alter Ego, koeografinja: Jerneja Rožman
 

25. 10. 2014

PREPROSTE LJUBEZNI, GLASBENO – SCENSKI KONCERT, KD Mešani pevski zbor Viva Brežice
Večnamenska dvorana – Terme Čatež
Ka' Bavidas Pelera, plesalka: Nika Tabor
Plesalca: Nika Tabor in Samuel Samuel
Koreografija: Rosana Horvat in Samuel Samuel

 

 

18. 10. 2014

5. MAVRIČNA PRIREDITEV
LJUDJE, RASTLINE IN ŽIVALI, TC Qlandia Krško
Alter Ego, koreograf: Samo Marinč
Sodobni ples 5+7, koreografinja: Rosana Horvat
Hip hop duo, dva para, (Alja Poldan in Nana Bedek, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc), trenerka: Jerneja Rožman
Ka' Bavidas Pelera mlajši, koreograf: Samuel Samuel         

4. 10. 2014

15. SREDNJEVEŠKI DAN V LJUBLJANI TER FESTIVAL SREDNJEVEŠKE IN RENESANČNE GLASBE 2014, Mini teater
Center stare Ljubljane
PS Celestina, mentorica: Hedvika Lopatič

2. 10. 2014

PETDESETLETJE, JUBILEJNA RAZSTAVA DRUŠTVA LIKOVNIKOV BREŽICE
Posavski muzej Brežice
Ka' Bavidas Pelera mlajši in Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat

18. 9. 2014

»KRATEK STIK« - prva in druga ponovitev plesne predstave, Ka' Bavidas Pelera, Plesno društvo Imani
Dom kulture Brežice
Soustvarjanje in ples:
Skupina Ka 'Bavidas Pelera, plesalke Živa Divjak, Tamara Hostar, Zala Kranjec, Špela Krznarič, Antonina Nečemer, Anja Plahuta Božič, Sanja Spirić, Nika Tabor
Mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Dve predstavi za Gimnazijo Brežice

10. do 13. 7. 2014

EVROPSKO PRVENSTVO V HIP HOPU, Rimini, Italija
4. mesto, I-HOPKE, plesalke: Andreja Antolovič, Claudia De Costa, Gordana Drenik, Martina Grmšek, Maja Haler, Anita Klemenčič, Romana Krstić, Barbara Lovše, Alenka Merhar, Nevenka Petan, Darina Svozilova, Mojca Tabor, Ksenija Vintar, Irena Vrhovšek in Romana Zorko (tekmovanja se ni mogla udeležiti), trenerka Katja Terglav

1.7.2014

»SREČANJE PRI KALINU«, MO Bregana, MO Grdanjci, MO Podvrh in KS Jesenice na Dolenjskem
Prostor med gostilo Kalin in nekdanjo tovarno Šavrič
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat
Hip hop mala skupina, koreografinja: Jerneja Rožman
Sodobni ples 7, koreografinja Rosana Horvat

24.6.2014

Snemanje na RTV Slovenija izbranih plesnih miniatur iz državnega tekmovanja mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 2014
Oddaja je bila predvajana od 27.10.-31.10.2014
Sodobni ples 4
ŽELIM SI … BITI NESMRTEN
Avtorski soloples: Timotej Hribar
Mentorica: Urša Rupnik

23. 6. 2014

10. FESTIVAL PLESA PIRAN, JSKD Območna izpostava Piran
Tartinijev trg Piran
Sodobni ples 7, koreografinja: Rosana Horvat
Hip hop 6, Initio in Alter Ego, koreografinja: Jerneja Rožman

21. in 22. 6. 2014

DRŽAVNO PRVENSTVO PLESNE ZVEZE SLOVENIJE 2014 V MTP

HIP HOP SOLO ČLANICE:
38. mesto Nika Tabor, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP DUO MLADINKE:
15. mesto, Maša Tabor in Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
25. mesto, Alja Poldan in Nana Bedek, trenerka Jerneja Rožman
27. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka Tjaša Žveglič

HIP HOP SOLO MLADINKE:
17.  mesto, Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
31. mesto, Alja Poldan, trenerka Jerneja Rožman
35. mesto, Maša Tabor, trenerka Katja Terglav
55. mesto, Amadea Konc, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP MALA SKUPINA MLADINCI:
19. mesto, plesalke: Amadea Konc, Ema Arnšek, Ula Oštir, Hana Urek, Nikolina Pšeničnik, Hana Vrhovšek in Lea Motoh (tekmovanja se ni mogla udeležiti),  trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP VELIKA FORMACIJA ČLANI 2:
4. mesto, I-HOPKE, plesalke: Andreja Antolovič, Claudia De Costa, Gordana Drenik, Martina Grmšek, Maja Haler, Anita Klemenčič, Romana Krstić, Barbara Lovše, Alenka Merhar, Nevenka Petan, Darina Svozilova, Mojca Tabor, Ksenija Vintar, Irena Vrhovšek in Romana Zorko, trenerka Katja Terglav

20. 6. 2014

»VODOVODNI STOLP SKOZI MOJE OČI«, Komunala Brežice d.o.o.
Avla Upravne enote Brežice
Sodobni ples 7 in Ka' Bavidas Pelera
Mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

19. 6. 2014

PODELITEV NAGRAD NAJBOLJŠIM OSNOVNOŠOLCEM, Občina Brežice
Viteška dvorana Posavskega muzeja Brežice
Sodobni ples 7, koreografinja: Rosana Horvat
Hip hoš 6, Initio in Alter Ego, koreografinja: Jerneja Rožman

 

14. 6. 2014

»TA VESELI DAN« - letna produkcija PD Imani
Grajsko dvorišče Posavskega muzeja Brežice
Sodobni ples 2+3, 4, 6, 7, Hip hop 1, 2, 3, 4, 5, 6 in Hip hop odrasli, Ka' Bavidas Pelera, Alter Ego, Initio in Celestina
Koreografi: Anja Baškovč, Rosana Horvat, Koletič Benjamin, Hedvika Lopatič, Sara Levičar, Jerneja Rožman, Urša Rupnik, Nina Šafer, Katja Terglav in Tjaša Žveglič

7. 6. 2014

6. FESTIVAL NVO, Lokalna razvojna fundacija Posavja
Staro mestno jedro v Krškem
Sodobni ples 7, koreografinja: Sara Levičar, mentorica Rosana Horvat
Hip hop 2, koreografinja: Tjaša Žveglič

1.6.2014      

10. OBLETNICA DELOVANJA PLESNE SKUPINE CELESTINA, PD Imani
Viteška dvorana Posavskega muzeja Brežice
Plesna skupina Celestina z gosti Povjesno-plesna udruga »Kontea«, Potkalnički plemenitaši, Tanja Skok, Michael Malkiewicz, Kim Pavlič in Žan Koprivnik
Mentorica: Hedvika Lopatič

31. 5. 2014

MAJ V MESTU BREŽICE
Organizator: prebivalci starega mestnega jedra
Hip Hop 4, koreografinja: Jerneja Rožman
Hip hop 5, koreografinja: Tjaša Žveglič
Hip hop 3, koreografinja: Jerneja Rožman
Sodobni ples 7, koreografija: Sara Levičar, mentorica: Rosana Horvat
Anina Čargo Žagar in Nina Šafer (Nina odsotna, namesto nje plesala Anja Baškovč)- Hip hop duo člani, koreografinja: Anja Baškovč
Alter Ego, koreografinja: Jerneja Rožman
Hip hop 6, koreografinja: Jerneja Rožman
29.5.2014

Gostovanje Sodobnega plesa 7 na letni produkciji oddelka za sodobni ples Glasbene šole Krško
Ego sum, koreografija: Sara Levičar, mentorica: Rosana Horvat

24. 5. 2014

MAJ V MESTU BREŽICE
Organizator: prebivalci starega mestnega jedra
Sodobni ples 7, koreografija: Sara Levičar, mentorica: Rosana Horvat

 

24. 5. 2014

REGIJSKA REVIJA PLESNIH SKUPIN DOLENJSKE, BELE KRAJINE IN POSAVJA
PLESNE MINIATURE, JSKD, Območna izpostava Brežice
Dom kulture Brežice
MUCKE, Sodobni ples 2+3, mentorstvo in koreografija: Urša Rupnik
NE MENJAJ RJUH NA PETEK 13.!, Sodobni ples 6, mentorstvo in koreografija: Urša Rupnik
EGO SUM …, Sodobni ples 7, mentorstvo in koreografija: Sara Levičar

22. 5. 2014

»V SVETU PRAVLJIČNIH JUNAKOV« - zaključna produkcija plesnih pripravnic, PD Imani
Dom kulture Brežice
Plesna pripravnica 1, 2, Hip hop 1, Sodobni ples 2+3, 4 in gostje Plesna pripravnica A in B iz oddelka za sodobni ples GŠ Krško
Koreografinje: Urša Rupnik, Tjaša Žveglič in gostujoča Rosana Horvat

18. 5. 2014

MEDNARODNI MUZEJSKI DAN, Posavski muzej Brežice
Viteška dvorana
PS Celestina, mentorica Hedvika Lopatič

17. 5. 2014

3. MEDNARODNI ZADARSKI PLESNI FESTIVAL (v spomin na učiteljico sodobnega plesa ga. Nives Šimatović-Predovan),  Plesna udruga Gesta, Zadar, Hrvaška
Kazalište lutaka Zadar
Ka' Bavidas Pelera, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat
Odlomek iz plesne predstave Kratek stik

17. in 18. 5. 2014

POKALNI TURNIR V MTP, Radovljica
Tekmovalci Hip hop sekcije:

HIP HOP SOLO ČLANICE:
21. mesto, Anina Čargo Žagar, trenerka Anja Baškovč
28. mesto, Nika Tabor, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP SOLO MLADINKE:
9. mesto, Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
16. mesto, Alja Poldan, trenerka Jerneja Rožman
29. mesto, Tabor Maša, trenerka Katja Terglav
54. mesto, Amadea Konc, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP DUO MLADINCI:
10. mesto, Maša Tabor in Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
15. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka Tjaša Žveglič
18. mesto, Alja Poldan in Nana Bedek, trenerka Jerneja Rožman

 

14. 5. 2014

FESTIVAL FRIZERSKIH, OBLIKOVNIH IN TEKSTILNIH ŠOL SLOVENIJE, Grad Sevnica
Ka' Bavidas Pelera, mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

10. 5. 2014

MAJ V MESTU BREŽICE
Organizator: prebivalci starega mestnega jedra

HIP HOP tekmovalne koreografije:

Amadea Konc- tekmuje v kategoriji Hip hop solo mladinci, trenerka: Jerneja Rožman
Alja Poldan- solo (HH mladinka), trenerka: Jerneja Rožman
Tjaša Zupanc in Tjaša Oštir- duo (HH mladinke), trenerka: Tjaša Žveglič
Aneja Ljubić – solo (HH mladinci), trenerka: Jerneja Rožman
HH mala skupina (mladinke), trenerka: Jerneja Rožman
Maša Tabor –solo (HH mladinka), trenerka: Katja Terglav
Anina Čargo Žagar – solo (HH članica), trenerka: Anja Baškovč
Alja Poldan in Nana Bedek-  duo (HH mladinke), trenerka: Jerneja Rožman
Nika Tabor – solo (HH članica), trenerka: Jerneja Rožman
Aneja Ljubić in Maša Tabor -  duo (HH mladinke), trenerka: Jerneja Rožman

26. in 27. 4. 2014

POKALNI TURNIR V MTP, Brežice
Tekmovalci Hip hop sekcije:

HIP HOP SOLO ČLANICE:
21. mesto, Nika Tabor, trenerka Jerneja Rožman
32. mesto, Anina Čargo Žagar, trenerka Anja Baškovč

 

HIP HOP SOLO MLADINKE:
15. mesto, Tabor Maša, trenerka Katja Terglav
22. mesto, Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
51. mesto, Amadea Konc, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP DUO MLADINCI:
14. mesto, Alja Poldan in Nana Bedek, trenerka Jerneja Rožman
16. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka Tjaša Žveglič
30. mesto, Maša Tabor in Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman

 

HIP HOP MALA SKUPINA MLADINCI:
10. mesto, Amadea Konc, Ema Arnšek, Ula Oštir, Hana Urek, Nikolina Pšeničnik, Hana Vrhovšek in Lea Motoh,  trenerka Jerneja Rožman

 

25. 4. 2014

»KRATEK STIK« - premiera plesne predstave, Ka' Bavidas Pelera, Plesno društvo Imani
Dom kulture Brežice
Soustvarjanje in ples:
Skupina Ka 'Bavidas Pelera, plesalke Živa Divjak, Tamara Hostar, Zala Kranjec, Špela Krznarič, Antonina Nečemer, Anja Plahuta Božič, Sanja Spirić, Nika Tabor
Mentorica in koreografinja: Rosana Horvat

16. 4. 2014

11. OBMOČNA REVIJA PLESNIH SKUPIN, JSKD Območna izpostava Brežice
Dom kulture Brežice

MUCKE, Sodobni ples 2+3
Mentorstvo in koreografija: Urša Rupnik

OGLEDALO, Sodobni ples 4
Mentorstvo in koreografija Urša Rupnik

VSAKA SVOJI IZI, Sodobni ples 7
Mentorstvo in koreografija: Sara Levičar

NE MENJAJ RJUH NA PETEK 13.!, Sodobni ples 6
Mentorstvo in koreografija: Urša Rupnik

EGO SUM …, Sodobni ples 7
Mentorstvo in koreografija: Sara Levičar

Spremljevalni program:
MINIATURE S TEKMOVANJA OPUS -1 (Ljubljana, 12.4.2014)

Sodobni ples 4
ŽELIM SI SREČO
Avtorski soloples: Nika Ozimc
Mentorica: Urša Rupnik

Sodobni ples 4
ŽELIM SI … BITI NESMRTEN
Avtorski soloples: Timotej Hribar
Mentorica: Urša Rupnik

Sodobni ples 6
ŽELIM SI PLESATI
Avtorski soloples: Amadea Konc
Mentorica: Urša Rupnik

 

Sodobni ples 6
OD ŽELJE DO AFRIKE
Avtorski soloples: Veronika Strnad
Mentorica: Urša Rupnik       

Sodobni ples 6
NASPROTJA V OGLEDALU
Ustvarjanje in ples: Zala Rostohar, Ula Oštir
Mentorica: Urša Rupnik
Sodobni ples 7
UJETA
Avtorski soloples: Ema Ajster
Mentorica: Sara Levičar

Sodobni ples 7
SANJE
Ustvarjanje in ples: Aneja Ljubić, Lotti Veronika Les
Mentorica: Sara Levičar

Sodobni ples 7
AUČ
Avtorski soloples: Mia Đapo
Mentorica: Sara Levičar

12. in 13. 4. 2014

22. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2014, JSKD
Center kulture Španski borci v Ljubljani

Skupina A1 (rojeni med 2003-2005)
ZLATO PRIZNANJE:
Sodobni ples 4
ŽELIM SI … BITI NESMRTEN
Avtorski soloples: Timotej Hribar
Mentorica: Urša Rupnik

BRONASTO PRIZNANJE:
Sodobni ples 4
ŽELIM SI SREČO
Avtorski soloples: Nika Ozimc
Mentorica: Urša Rupnik

Skupina A2 (rojeni med 2001-2002)
SREBRNO PRIZNANJE:
Sodobni ples 6
OD ŽELJE DO AFRIKE
Avtorski soloples: Veronika Strnad
Mentorica: Urša Rupnik       

Sodobni ples 6
NASPROTJA V OGLEDALU
Ustvarjanje in ples: Zala Rostohar, Ula Oštir
Mentorica: Urša Rupnik

Sodobni ples 7
UJETA
Avtorski soloples: Ema Ajster
Mentorica: Sara Levičar

BRONASTO PRIZNANJE:
Sodobni ples 6
ŽELIM SI PLESATI
Avtorski soloples: Amadea Konc
Mentorica: Urša Rupnik

 

Skupina prestavljenih iz A2 v B (rojeni 2000) in skupina B (rojeni med 1998-1999)
BRONASTO PRIZNANJE:
Sodobni ples 7
SANJE
Ustvarjanje in ples: Aneja Ljubić, Lotti Veronika Les
Mentorica: Sara Levičar

Sodobni ples 7
AUČ
Avtorski soloples: Mia Đapo
Mentorica: Sara Levičar

Skupina prestavljenih iz B v C (rojeni 1996-1997) in skupina C (rojeni med 1990-1995)
BRONASTO PRIZNANJE:
Ka' Bavidas Pelera
LIB LIBITUM
Avtorski soloples: Sanja Spirić
Mentorica: Rosana Horvat

29. in 30. 3. 2014

POKALNI TURNIR V MTP, Podčetrtek
Tekmovalci Hip hop sekcije:

HIP HOP DUO ČLANI:
13. mesto, Anina Čargo Žagar in Nina Šafer, trenerka Anja Baškovč

HIP HOP SOLO ČLANICE:
19. mesto, Nina Šafer, trenerka Anja Baškovč
28. mesto, Anina Čargo Žagar, trenerka Anja Baškovč
41. mesto, Nika Tabor, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP DUO MLADINCI:
12. mesto, Tjaša Zupanc in Tjaša Oštir, trenerka Tjaša Žveglič
22. mesto, Aneja Ljubić in Maša Tabor, trenerka Jerneja Rožman
25. mesto, Alja Poldan in Nana Bedek, trenerka Jerneja Rožman
HIP HOP SOLO MLADINKE:
23. mesto, Tabor Maša, trenerka Katja Terglav
30. mesto, Alja Poldan, trenerka Jerneja Rožman
43. mesto, Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
61. mesto, Amadea Konc, trenerka Jerneja Rožman

20. 3. 2014

ŠPORTNIK LETA 2013, Športna zveza Brežice
Dom kulture Brežice
Alter Ego, koreografinja: Jerneja Rožman
I-hopke, koreografinja: Katja Terglav

8. 3. 2014

MLADI KOREOGRAFI 2014, Plesno društvo Imani
Knjižnica Brežice, dvorana Savice Zorko
Tekmovanje mladih koreografov PD Imani

  1. ŽELIM PA NE SMEM

Skupinsko delo – duet: Bruna Mucko in Maja Brod (spremljevalni program na prireditvi)
Mentorica: Sara Levičar

  1. ŽELIM BITI KOT ONA

Skupinsko delo – duet: Lara Brod in Gala Margita Štiglić (spremljevalni program na prireditvi)
Mentorica: Sara Levičar

  1. HOČEM BITI NORMALNA

Skupinsko delo – duet: Laura Oštir in Tjaša Lepšina Štefanič
(spremljevalni program na prireditvi)
Mentorica: Sara Levičar

Skupina A1 (rojeni 2003 – 2005)

  1. ŽELIM SI BITI NESMRTEN

Avtorski ples: Timotej Hribar
Mentorica: Urša Rupnik

  1. ŽELIM SI SREČO

Avtorski ples: Nika Ozimc
Mentorica: Urša Rupnik

Skupina A2 (rojeni 2000 – 2002)

  1. ŽELIM SI PRIJATELJICO

Skupinsko delo-duet: Ana Radić in Tjaša Kurajić
Mentorica: Urša Rupnik

  1. ČAS

Avtorski ples: Ema Zevnik
Mentorica: Urša Rupnik

 

  1. ŽELIM SI PLESATI

Avtorski ples: Amadea Konc
Mentorica: Urša Rupnik

  1. OD ŽEJE DO AFRIKE

Avtorski ples: Veronika Strnad
Mentorica: Urša Rupnik

  1. NASPROTJE V OGLEDALU

Skupinsko delo-duet: Zala Rostohar in Ula Oštir
Mentorica: Urša Rupnik

  1. SANJE

Koreografija: Aneja Lubić
Plešeta: Lotti Veronika Les in Aneja Ljubić
Mentorica: Sara Levičar

  1. UJETA

Avtorski ples: Ema Ajster
Mentorica: Sara Levičar

Skupina B (rojeni 1996 – 1999)

  1. AUČ

Avtorski ples: Mia Đapo
Mentorica: Sara Levičar

  1. TI NIMAŠ POJMA!

Skupinsko delo – duet: Antonina Nečemer in Sanja Spirić
Mentorica: Rosana Horvat

Skupina C (rojeni 1990 – 1995)

  1. LIB LIBITUM

Avtorski ples: Sanja Spirić
Mentorica: Rosana Horvat

6. 3. 2014

Svetlobe v temo, pesniški večer Dragomile Šeško
Valvasorjeva knjižnica Krško
Ka' Bavidas Pelera, mentorica Rosana Horvat

1.3.2014

13. POŽEŠKI PLESOKAZ, MEDNARODNI PLESNI FESTIVAL, Plesna radionica Ilijane Lončar
Mestno gledališče Požega, Hrvaška
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat

8. in 9. 2. 2014

POKALNI TURNIR V MTP, Novo mesto
Tekmovalci Hip hop sekcije:

HIP HOP DUO ČLANI:
12.  mesto, Anina Čargo Žagar in Nina Šafer, trenerka Anja Baškovč

HIP HOP SOLO ČLANICE:
27. mesto Nina Šafer, trenerka Anja Baškovč
29. mesto Nika Tabor, trenerka Jerneja Rožman
42. mesto Anina Čargo Žagar, trenerka Anja Baškovč

HIP HOP DUO MLADINCI:
8. mesto, Maša Tabor in Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
21. mesto, Tjaša Oštir in Tjaša Zupanc, trenerka Tjaša Žveglič
23. mesto, Alja Poldan in Nana Bedek, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP SOLO MLADINKE:
14.  mesto, Aneja Ljubić, trenerka Jerneja Rožman
16. mesto, Maša Tabor, trenerka Katja Terglav
38. mesto, Alja Poldan, trenerka Jerneja Rožman
56. mesto, Amadea Konc, trenerka Jerneja Rožman

HIP HOP MALA SKUPINA MLADINCI:
6. mesto, Amadea Konc, Ema Arnšek, Ula Oštir, Hana Urek, Nikolina Pšeničnik, Hana Vrhovšek in Lea Motoh,  trenerka Jerneja Rožman

 

31. 1. 2014

»MODRA NIT« - Samostojna razstava članice Društva likovnikov Brežice Vladke Sumrek
Športna dvorana Brežice
Ka' Bavidas Pelera, koreografinja: Rosana Horvat

 

23. 1. 2014

»MOJA HIŠKA« - Zimska produkcija plesnih pripravnic, Plesno društvo Imani
Dom kulture Brežice
Plesna pripravnica 1, 2, Sodobni ples 2+3, 4, Hip hop 1+2
Koreografinje: Urša Rupnik in Tjaša Žveglič

17. 1. 2014

»SVET PRAZNIH OBLJUB« - tretja in četrta izvedba plesne predstave, Alter Ego – Plesno društvo Imani
Dom kulture Brežice
ALTER EGO, koreografinja: Jerneja Rožman
Predstavi za Gimnazijo Brežice


Lokacije vaj

Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
+386 70 925 813
imani.pd@gmail.com





Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
Slovenija