Urnik

URNIK ZA ŠOLSKO LETO 2019/20 

 

KNJIŽNICA BREŽICE - DVORANA SAVICE ZORKO, PLESNA DVORANA

 

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

PETEK

 

 

16.00-17.30
HIP HOP MLADINCI NADALJEVALNA
VALENTINA ZAJTL

 

16.00-17.30
HIP HOP MLADINCI NADALJEVALNA
VALENTINA ZAJTL

17.15-18.30
HIP HOP TEKMOVALCI PIONIRJI 
TJAŠA OŠTIR

17.30-18.45
HIP HOP MLADINCI ZAČETNA
VALENTINA ZAJTL

17.15-18.30
HIP HOP TEMOVALCI PIONIRJI 
TJAŠA OŠTIR

17.30-18.45
HIP HOP MLADINCI ZAČETNA
VALENTINA ZAJTL

 

18.45-20.15
HIP HOP FORMACIJA MLADINCI
VALENTINA ZAJTL

 

18.45-20.15
HIP HOP FORMACIJA MLADINCI
VALENTINA ZAJTL

 

20.15-21.15
HIP HOP TEKMOVALCI MALA SKUPINA 1
VALENTINA ZAJTL

 

20.15-21.15
HIP HOP TEKMOVALCI MALA SKUPINA 1
VALENTINA ZAJTL

OSNOVNA ŠOLA BREŽICE – TELOVADNICA

 

ČETRTEK

17.45-18.45
SODOBNI PLES 2
SANJA SPIRIĆ

VRTEC MAVRICA BREŽICE – TELOVADNICA, PLESNA DVORANA

 

TOREK

SREDA

PETEK

15.30-16.15
PLESNA PRIPRAVNICA 2 (pričetek oktobra, razpis bo objavljen septembra v vrtcu)
TJAŠA ŽVEGLIČ

15.30-16.15
PLESNA PRIPRAVNICA 1 (pričetek oktobra, razpis bo septembra objavljen v vrtcu)
SARA LEVIČAR

 
 

16.30-17.45
SODOBNI PLES 3+4
SANJA SPIRIĆ

 

 

17.45-18.30
OPUS 1
SANJA SPIRIĆ

17.30-19.30
KA' BAVIDAS PELERA MLAJŠI
SANJA SPIRIĆ

 

18.30-20.00
SODOBNI PLES 6+7
SANJA SPIRIĆ

 

RELIVE CENTER ZDRAVJA IN FITNESA – plesna dvorana v stavbi s fitnes dvorano, Relive – LEVO 

 

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK SOBOTA

16.00-17.00
BALET 
SARA LEVIČAR

   

14.30-16.30
HIP HOP TEKMOVALCI DUO MLADINCI
VALENTINA ZAJTL

16.00-17.00
HIP HOP TEKMOVALCI PIONIRJI - PAR
TJAŠA OŠTIR

10.00 - 11.00
SODOBNI PLES
ODRASLI
(pričetek oktobra)

SANJA SPIRIĆ

 

17.00-18.15
HIP HOP PIONIRJI NADALJEVALNA 1
TJAŠA ŽVEGLIČ

17.00-18.00
BALET 
SARA LEVIČAR

16.30-17.30
HIP HOP TEKMOVALCI SOLO MLADINCI
VALENTINA ZAJTL

   

18.00-19.00
HIP HOP TEKMOVALCI MLADINCI, SOLO
ANJA BAŠKOVČ

18.15-19.15
HIP HOP PIONIRJI
ZAČETNA
TJAŠA ŽVEGLIČ

 

18.00-19.00
HIP HOP TEKMOVALCI SOLO MLADINCI
VALENTINA ZAJTL

 

 

19.00-20.30
ALTER EGO
ANJA BAŠKOVČ

19.30-21.00
DRUŽABNI PLESI 1 -
ZAČETNI TEČAJ ODRASLI
(pričetek 5. 11. 2019)

VPIS ZAKLJUČEN.


TJAŠA ŽVEGLIČ

19.15-20.45
DRUŽABNI PLESI 2 - ZAČETNI TEČAJ ODRASLI
(pričetek 6. 11. 2019)
VPIS ZAKLJUČEN.

TJAŠA ŽVEGLIČ

19.00-21.00
HIP HOP TEKMOVALCI MALA SKUPINA 2 
VALENTINA ZAJTL

   

20.30-21.30
HIP HOP TEKMOVALCI MALA SKUPINA ČLANI
ANJA BAŠKOVČ 

 

20.45-21.45
TEKMOVALCI SOLO/PAR/MALA SKUPINA

 

 

 

RELIVE CENTER ZDRAVJA IN FITNESA – plesna dvorana v novi stavbi, bivši objekt OBZORJE, Relive – DESNO

NOVA PLESNA DVORANA

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

16.15-17.15
SODOBNI PLES 1
SANJA SPIRIĆ

16.00-17.00
HIP HOP TEKMOVALCI PIONIRJI - PAR
TJAŠA OŠTIR
  16.00-17.15
HIP HOP PIONIRJI NADALJEVALNA 2  
TJAŠA ŽVEGLI
16.15-17.15
SODOBNI PLES 1
SANJA SPIRIĆ

17.15-18.00
OPUS 1
SANJA SPIRIĆ

17.00-18.00
SODOBNI PLES 2
SANJA SPIRIĆ

17.30-18.45
HIP HOP PIONIRJI NADALJEVALNA 2
TJAŠA ŽVEGLIČ

17.15-18.15
HIP HOP PIONIRJI ZAČETNA
TJAŠA ŽVEGLIČ

 

18.00-19.15
SODOBNI PLES 3+4
SANJA SPIRIĆ

18.00-19.30
TEKMOVALCI SOLO/PAR/MALA SKUPINA

19.00 -20.30
ALTER EGO
ANJA BAŠKOVČ

18.30-19.45
HIP HOP PIONIRJI NADALJEVALNA 1
TJAŠA ŽVEGLIČ

18.30 - 19.30
HIP HOP TEKMOVALCI
TJAŠA OŠTIR

19.15-20.45 SODOBNI PLES 6+7
SANJA SPIRIĆ

19.30-21.30
KS PREPLESAVANJE
JERNEJA ROŽMAN

20.30-21.30
HIP HOP TEKMOVALCI  MALA SKUPINA ČLANI 
ANJA BAŠKOVČ

20.00-21.00/21.30
HIP HOP ODRASLI
(pričetek oktobra)
JERNEJA ROŽMAN

 

OSNOVNA ŠOLA dr. JOŽETA TOPORIŠIČA DOBOVA - UČILNICA

 

SREDA

15.15-16.00
PLESNA PRIPRAVNICA 3 (pričetek oktobra)
TJAŠA ŽVEGLIČ 

 

OSNOVNA ŠOLA ARTIČE - TELOVADNICA

ČETRTEK

14.45-15.30
PLESNA PRIPRAVNICA  4 (pričetek oktobra)
TJAŠA ŽVEGLIČ 

GLASBENA ŠOLA KRŠKO – PLESNA DVORANA

 

TOREK

PETEK

18.45-20.15
KA' BAVIDAS PELERA MLAJŠI IN 
KA' BAVIDAS 
PELERA
ROSANA HORVAT

20.00-21.30
KA' BAVIDAS PELERA
SANJA SPIRIĆ

 


Lokacije vaj

Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
+386 70 925 813
imani.pd@gmail.com





Plesno društvo Imani
Opekarska ulica 10
8250 Brežice
Slovenija